Kad ir koks metų laikas ar vasara ar ruduo ar žiema – nesvarbu, nes visais metų laikais žmonės atostogauja. O per atostogas vyksta kartu su draugais tam pasirinkdami mikroautobusų nuoma. www.nuomapigau.lt skelbimų portale galima išsirinkti tinkamiausią transporto priemonę Jūsų išvykai atostogų metu.

 

mikroautobusu nuoma

Ką rinktis kai vykstama apie 18 žmonių

Kai Jūsų draugų ar kolegų kompanija yra ganėtinai didelė ir gausi, kurią gali sudaryti apie 18 žmonių ir norite nuvykti į šventės vietą, kuri yra ganėtinai toli… Kai daug negalvojama ir norima individualumo tuomet žmonės vyksta asmeniniu transportu kiekvienas atskirai, nes taip patogu, esate nepriklausomi vienas nuo kito ir galite planuoti savo laiką patys. Koks trūkumas vykstant asmeniniu transportu. Visų pirma tai kainuos daugiau, antra – reikės pačiam planuoti kelionės maršrutą, pagalvoti apie parkingo vietą ir žinoma pasirūpinti transporto priemonės technine būkle. Tačiau tai menkniekis palyginus su tuo, kad vairuodami ilgesnį kelią tikai jausitės šiek tiek pavargę ir išsekę, o nuvykę į šventę visų pirma norėsite atsipūsti nuo ilgos kelionės, ta klausimas ar to norite? Dar vienas dažnai aktualus dalykas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – tai grįžimas namo iš atostogų ar šventės vietos. Nepaslaptis, kad per šventes yra švenčiama ir pavartojama šiek tiek alkoholio, todėl ar verta rizikuoti ir sekančią dieną vairuoti savo transportą pačiam. Arba vien tik dėl to nei lašo nevartoti alkoholio…

 

Kitas variantas pasirinkite kelias transporto priemones ir važiuokite kartu. Rekomenduojame išsinuomoti du 9 vietų mikroautobusus, kuriuos galėsite vairuoti patys ir pakaks B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Šiuo atveju Jums tereiks tik dviejų vairuotoju ir šventė tikrai nebus sugadinta. Be to faktas tas, kad i tokios gausos žmonių tikrai atsiranda keletas žmonių, kurie visai nevartoja alkoholio ir galės vairuoti transportą.

Ir pats patogiausias variantas – 19 vietų mikroautobuso nuoma su profesionaliu vairuotoju. Šiuo atveju nereikės rūpinti niekuo tik pasakyti maršrutą ir laikus ir Jus nuveš bei atveš ten kur reikia ir kada reikia. Jeigu svarbiausia patogumas, komfortas ir puiki šventė rinkitės mikroautobusą su vairuotoju. Tai šis pasirinkimas kainuos šiek tiek brangiau, tačiau tai patogiausia ir saugiausia.

Keleivinio mikroautobuso nuomos kaina

Visų pirma kaina priklauso nuo pasiriktos transporto priemonės tipo. Kaina priklauso ir nuo to ar nuoma bus su vairuotoju ar be vairuotojo. Atkreipiame dėmesį, kad net ir 9 vietų mikroautobusai yra nuomojami su vairuotoju. Kainos reiktų pasiteirauti kiekvienos nuomos įmonės atskirai, tačiau, kad gauti kuo tikslesnę kainą reiktų patikti kuo tikslesnius duomenis apie kelionę. Visų pirma reiktų pateikti maršrutą, o tam geriausia pasinaudoti google maps žemėlapiu, kur galim apteikti visas maršruto detales. Taip pat patogu per google maps, nes bus matomas kiekvieno maršruto atstumas ir apytikslis kelionės laikas. Tuomet pateikite tikslią kelionės datą ir laikus, kada nuvežti ir parvežti. Taip pat būtina žinoti keleivių kiekį ir pageidautina pateikti kelionės tikslą. Atkreiptinas dėmesys – jeigu tai bernvakaris tuomet ne visos nuomos įmonės sutiks, nes iš tokio tipo kelionių kartais patiriama ir daugiau nuostolių, nei pelno. Taigi kai turite visus šiuos duomenis skambinkite visoms įmonėms iš eilės ir pasirinkite tinkamiausią variantą ir pagal Jūsų kišenę.

Similar Posts