Ant praktiškai bet kokio automobilio modelio juos galima montuoti gana skirtingus. Ir ne vien tik savo išvaizda. Kadangi pagal šį aspektą įvairovė milžiniška. Todėl pirmiausiai reikėtų vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Kitu atveju gali kilti įvairių rizikų. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir tai, kokios yra turimos žieminės, universalios ar vasarinės padangos. Kadangi kartais jas vairuotojai įsigyja anksčiau. O tuomet jau ratlankius tenka derinti. Kalbant apie jų išvaizdą, tai jau kiekvieno asmeninis apsisprendimas, kadangi ir automobiliai visi skirtingi. Tad renkantis bus svarbu atkreipti dėmesį į diametrą, tarpus tarp skylių, išnešimą bei plotį. Būtent tai ir bus pagrindiniai kriterijai, nuo kurių reikėtų pradėti paiešką.

Kiek jie kainuoja?

Kainos labai skirsis priklausomai nuo pasirinkto varianto. Tačiau vidutiniškai ratlankiai turėtų atsieiti kiek mažiau nei šimtą Eurų už vienetą. Tiesa, galima rasti ir gerokai brangesnių bei kažkiek pigesnių variantų. Todėl kartais galima būtų palyginimui sakyti, jog jie kainuos panašiai tiek, kiek naujos vasarinės padangos. Tiesa, jeigu nebus kažkokių pažeidimų, tai jų nereikės keisti prabėgus keliems metams. Būtent todėl kai kurie vairuotojai pakankamai drąsiai investuoja ir didesnes sumas. Tuo labiau, kad nuo šios automobilio dalies nemažai priklauso ir bendra jo išvaizda. Kurią labai nesunkiai galima pagerinti vien tik uždėjus gražius ratlankius. Ir tai nepriklauso nei nuo modelio, nei nuo jo amžiaus.

Kokios vasarinės padangos bus patikimiausios?

Šioje vietoje patikimumas iš tiesų svarbus. Kadangi nuo to priklauso ne tik jų tarnavimo laikas, bet ir sukibimas su kelio danga. Kas tiesiogiai lemia ir saugumą keliaujant. Todėl tikrai nevertėtų taupyti bei pasitenkinti vidutiniu variantu. Aišku, ne visuomet verta ir išlaidauti bei ieškoti pačių geriausių padangų. Tuo labiau, kad tai gana nemaža investicija. Ir jos gali kainuoti tiek, kiek ir patys lieti ratlankiai. Geriausiai apsispręsti padės įvairių testų rezultatai, pagal kuriuos šis gaminys skirstomas į tam tikras kategorijas. Dažniausiai nuo A (geriausias variantas) iki D (pakankamai vidutinis) raidžių. Tuo tikrai galima vadovautis.

Similar Posts