Vis dar neapseinama tam tikrų švenčių ir progų kai būtina prabanga ir limuzino akcentas. Deja šiuo metu limuzinai ne tokie populiarūs kaip prieš 5 metus. Tačiau pastebima, kad jeigu iškyla poreikis dėl limuzino tuomet renkamasi pačius geriausius ir prabangiausius ir nekreipiamas dėmesys jau ir į kainą.

 

Limuzinas

 

Kokiomis šventėmis renkasi Limuzinus

 

Šventės gali būti pačios įvairiausios, bet pastebima, kad populiarėja limuzino nuoma kai norima nustebinti draugę, draugą ar kolegas ir nereikia visai jokios progos. Tai būna tiesiog staigmena, kai norima nuvykti į bet kokį, kad ir nedidelį renginuką, tačiau smagu kai netikėtai vykstate prabangiu juodu limuzinu ir Jus veža limuzino vairuotojas, o Jūs mėgaujatės prabanga. O jeigu tai būtų vestuvės tuomet dažniau pasirenkama retro limuzinus. Tačiau atkreiptinas dėmesys, kad tokio tipo transporto nėra labai didelė pasiūla, todėl jeigu norite mėgautis retro prabanga Jums reiks suplanuoti kur kas anksčiau nei manote. Renginių organizatoriai visuomet pataria, kad svarbius renginio akcentus būtina planuoti kuo anksčiau sudarant tikslią sutartį, nes kitu atveju galite ir negauti to ko norite arba teks sumokėti žymiai daugiau nei įprastai. Taigi renkantis retro transportą galioja ta pati taisyklė rinkitės kaip galima anksčiau, kol dar kiti nerezervavo Jūsų pageidaujamo transporto. Paprastai vestuvės planuojamas iš anksto prieš pusmetį ar net metus, todėl kai tik nusprendžiate vestuvių datą iškart pasidomėkite ar bus galimas pageidaujamas transportas Jūsų nuostabiai šventei ar reiks rinktis kitas alternatyvas.

 

Limuzinus renkasi ir šimtadieniams, bei mokslų metų baigimo šventėms, kai norima išsiskirti iš gausybės švenčiančiųjų. Tačiau šiomis šventėmis limuzinus nuomojasi paprastai vos likus kelioms dienoms iki šventės. Tai nėra geriausia praktika, nes tenka rinktis iš to kas lieka ir nebūtinai to ko norite.

 

Limuzinai per gimtadienius pastebima, kad renkasi žymiai rečiau nei prieš kokius 5 metus. Tikėtina, kad žmonėms jau nebereikia gimtadieniams tokio ypatingo išskirtinumo ir pažymėjimo. Tačiau pastebėjome, kad limuzinus įvairiausiomis progomis nuomojasi emigrantai atvykę į Lietuvą praliesti atostogų ar tiesiog atšvęsti tam tikras šventes: gimtadienius, vardadienius, krikštynas, vestuves ir pan. ir jie nori prabangos, todėl pasirenka limuziną kaip šventės akcentą.

 

Limuzinas nuostabiam vakarui praleisti su mylima moterimi. Jeigu nesugalvojate kaip pralesti vakarą, kur nueiti ar kur nuvažiuoti, tuomet kaip alternatyvą renkasi pasivažinėjimą po miestą limuzinu. Limuzine jausitės puikiai, galėsite pasivaišinti pageidaujamu gėrimu ar užkandžiais, klausytis mėgstamos muzikos ar žiūrėti įdomiausius video klipus. Tokio tipo vakaras betkokiu atveju bus išskirtinis ir įsimintinas.

 

Similar Posts