paskolaKas yra paskola, žinome visi, o kas yra naujas gyvenimas? Bendrai nauju gyvenimu galima pavadinti etapą, kada jūsų kasdienybėje prasideda pokyčiai. Ir ne savaiminiai, kaip kad vasaros pradžia po pavasario, o sudėtingesni, naujesni, jūsų paties nulemti arba pakreipti. Nereikia gyvenime visada plaukti prieš srovę, kadangi tai yra sudėtinga. Bet kartais reikia ją bent šiek tiek valdyti, ir taip pasieksime gyvenimo gerovę. Kartais paskola (šaltinis) gali tapti lemtingu įrankiu, leidžiančiu pakeisti savo gyvenimą ir pakreipti tą srovę į kažkurią pusę.

Paskolos jums nauda, kuriant naują pradžią:

 • Didesnis pasitikėjimas savimi;
 • Finansinė nepriklausomybė;
 • Reikiama suma naujai pradžiai;
 • Kitų žmonių įkvepiančios istorijos;
 • Žinojimas, kad pasiskolinai tiek, kiek galėsi ir atiduoti.

Nauja pradžia su paskolos jums pinigais, tai:

 • Atsiskyrimas nuo tėvų namų ir savo būsto kūrimas;
 • Vestuvės ir sąjunga kurti savo šeimą;
 • Sprendimas išsiskirti ir palikti smurtinę aplinką;
 • Investavimas į savo verslo ar savarankiškos darbo vietos steigimo idėjos išpildymą;
 • Pasiryžimas patobulinti ir pakeiti save fiziškai, dvasiškai ar intelektualiai;
 • Gyvenamosios vietos pakeitimas ir persikraustymas iš provincijos į didmiestį;
 • Pasiruošimas emigracijai ir išvykimas dirbti į užsienį;

Kaip matome, naujų pradžių gali būti įvairių ir greitai paskolos nuo 18 metu gali padėti sustiprinti save, padėti tiems planams išsipildyti. Štai keleto žmonių pasakojimai apie tai, kaip jiems greita paskola be darbo padėjo pakeisti savo gyvenimą, tapo tuo itin reikalingu pastiprinimu.

Išvyko dirbti į užsienį

Natalija sako, kad jai buvo labai sunku, kol ji nesužinojo, kad kreditas tai, galimybė gauti pinigų reikiamu metu. „Žinote, kai sugalvojau apie greituosius kreditus, aš negalvojau, kad dabar prisiimsiu jų ir taip užkamšysiu biudžeto skyles. Aš visada buvau mokoma iš sėklos išauginti medį. Todėl supratau, kad ir 2018 paskolos padės man turėti geresnį gyvenimą. Kreditą ėmiau prieš keletą metų ir tikėjausi, kad vėliau jau galėsiu gyventi visai kitaip. Galima sakyti, taip ir nutiko. Aš išvykau dirbti į užsienį. Mano kelios draugės jau dirbo Norvegijoje, žinojau, kad tikrai gerai uždirba. O tos, kurios jau ilgai ten buvo, turėdavo ir geras sąlygas dažnai grįžti į Lietuvą ir čia padirbėti daugiau. Man atrodė tai labai viliojanti galimybė ir aš norėjau tokį darbą daugiau padirbti. Tačiau reikėjo pinigų pirmai pradžiai. Jau kuris laikas rezgiau mintį, kur jų gauti. Žinote, viskas kainuoja. Kainuoja ir pats bilietas, ir daiktų nugabenimas, ir būsto nuoma, kai ten nuvyksti. O jeigu su darbais nesikloja iškart viskas gerai, tai dar pradžioje turi gerai apie tai pagalvoti ir turėti išgyvenimui pinigų. Viskas kainuoja, išties. Tad tokie paskolos gavėjai kaip aš, tiesiog tampa išgelbėti. Man paskolos davėjai davė pora tūkstančių eurų. Nežinau, ką būčiau dariusi, jeigu ne šita paskola interetu. Tikrai nebūčiau išvykusi“, – sako dabar visai kitą gyvenimo kokybę jaučianti moteris.

Pradėjo studijuoti ir pakeitė savo likimą

Provincijoje augęs Algis sako, kad paskola be palukanu jam padėjo išsivaduoti iš visą jaunystę lydėjusių stereotipų. „Man greita paskola visa para padėjo gauti pinigų studijoms. Tėvai visada sakydavo, kad esu negabus, todėl man mokslų nereikia. Žinojau, kad tik greita paskola be palukanu gali mane paremti studijose, nes iš tėvų, net ir mini paskola nebus sulaukta. Taigi, skolinausi, nes tada dar ir greita paskola bedarbiams būdavo suteikiama, tai buvo seniai. Niekada nesigailėjau, nes tik tada man pavyko išsivaduoti, išvykti, pradėti naują gyvenimą. Dabar greita paskola visiems jau yra grąžinta“, – sako vyras.

Similar Posts