Seksas – malonumas. Svarbus gyvenimo malonumas. Mylėtis – verta, reikia, tik, žinoma, su tokiu partneriu, kuris Jums kelia geras emocijas ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai. Žinoma, geras seksas yra neatsiejamas ir nuo atsipalaidavimo, o tam reikia tinkamos apsaugos ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų.

Liūdna, kad kai kurie žmonės vis dar labai neatsakingai žiūri į seksą ir ypač – jauni, kurie vis dar tiki mitu, kad pastoti paties pirmo karto metu nepavyks. Tačiau tikrai galima. Ir tai geriausiai įrodo pavyzdžiai iš gyvenimo.

Visapusiška apsauga

Kadangi šiuo metu apsaugų nuo neplanuoto nėštumo galimybės yra labai plačios – jaunas žmogus visada turėtų tartis su kiek vyresniu, kuris jam padėtų pasirinkti labiausiai tinkamą kontracepcijos būdą. Kokie yra galimi?

  • Prezervatyvai. Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia Durex prezervatyvai.
  • Kontraceptinės tabletės. Galimos tik su gydytojo išrašymu. Pačiam be recepto, kitais kanalais – pirkti jokiu būdu negalima.
  • Kontraceptinis pleistras. Dažniausiai siūlomas tik moterims, kurios jau yra gimdžiusios.
  • Susilaikymas. Galiausiai, geriausia apsauga nuo neplanuoto nėštumo yra susilaikymas. Visgi, tai tikrai nėra pati maloniausia apsauga, kadangi labai riboja ir tuo pačiu tikrai nedaro gyvenimo kur kas džiugesniu, taip?

Svarbiausia, kad pavyktų rasti tokią apsaugą, kuri padeda išvengti ne tik nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų. Žinoma, tokiu atveju Durex prezervatyvai yra ne tik geriausias, tačiau ir vienintelis pasirinkimas, kadangi tik sargiai gali garantuoti, kad apsauga bus visapusiška.

Geriausia yra prezervatyvai

Taigi, ne tik paties pirmo karto metu, tačiau taip pat ir kitų – svarbiausia rinktis tokius sargius, kurie yra geros kokybės, kurie yra patikimi ir tuo pačiu sertifikuoti. Jeigu pirksite iš tokių prekybos vietų, kurios siūlo prekes legaliai – tai leis būti ramiu, kad įsigijote tikrai tai, ko reikia geriausiai apsaugai.

Visgi, kadangi šiuo metu sargių pasiūla yra labai plati – dažniausiai jaunam žmogui yra sunku suvokti, kurie labiausiai tinka. Pati svarbiausia gairė yra matmuo. Internete yra pateiktos gairės, kuriomis remiantis galima rasti tinkamo dydžio sargius. Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir storumui. Matyti, kad yra ir labai plonų, ir tuo pačiu labai storų. Nors tiek vieni, tiek kiti yra kokybiški, tačiau dažniausiai pirmųjų kartų metu visada siūloma rinktis storesnius. tai dažniausiai padeda žmogui atsipalaiduoti ir tuo pačiu ramiau jaustis seko metu, kadangi tikrai nebus neigiamo rezultato, kurio yra taip bijoma. O juk sekso metu, nepriklausomai nuo to, ar čia pirmas kartas, ar ne – atsipalaidavimas yra labai svarbus.

Jaunimas perka internetu

Džiugu, kad šiuo metu taip reikalingus sargius galima pirkti internetu. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu rasti tokius, kurie geriausiai tinka konkrečiam atvejui. taip pat gerai tai,nkad dažniausiai internetu teikiamos konsultacijos, kurios padeda rasti ir labiausiai tinkamus sargius. Kadangi daugeliui jaunų žmonių tartis su tėvais  dėl sargių yra kiek per sunku – tokiu atveju geriausia yra konsultuosis su specialistais, kurie puikiai išmano rinkos galimybes ir tuo pačiu kurių konsultuoja internetu, tad galima pamiršti bet kokius tabu.

Pasitikėjimas partneriu

Žinoma, sekso metu labai svarbu pasitikėti kitu žmogumi. Ir jokio skirtumo, ar tai yra pirmas kartas, ar 1000-inis. Svarbiausia yra kalbėtis apie tai, kas laukia ir tuo pačiu kokios apsaugos priemonės geriausiai tinka, kurios garantuoja, kad malonumų bus kuo daugiau. Išties, patikimas partneris sekso metu, ypač pirmo karto, dažnai yra toks pat svarbus kaip ir tinkamos apsaugos. Tik tokiu atveju pavyks patirti geras emocijas ir tuo pačiu norėsis kartoti dar ir dar kartą.

Įsivertinkite galimas situacijas

Pirmo karto metu reikia ne tik aptarti – kokios apsaugos priemonės bus naudojamos, tačiau taip pat ir kas būtų, jeigu jos pavestų. Žinoma, geri Durex prezervatyvai dažniausiai nekelia tokių baimių ir paprasčiausiai nekyla rizika, kad viskas bus ne taip, kaip tikimasi. Tačiau džiugu, kad patikimas žmogus padeda įvertinti galimas rizikas ir tuo pačiu rasti sprendimą. Atsiminkite, kad yra escape tabletė, kuri veikia 72 valandas po lytinio akto. Jos vartoti nuolat negalima, tačiau jeigu sargis plyšo – tai geriausia įmanoma galimybė.

Natūralu, kad nesinori kažkaip ypatingai skirti dėmesio seksui, kadangi, atrodo, kad kuo daugiau jam yra ruošiamasi – tuo jis labiau sureikšminamas ir tas pats pirmas kartas dažniausiai kelia daugiausia emocijų, daugiau, nei norisi. Galite domėtis, galite ne – svarbiausia yra tinkamos apsaugos priemonės, tai yra, Durex prezervatyvai, kurie leis išvengti bet kokio galimo neigiamo potyrio.

Similar Posts