Išgirdus žodžius ,,slaugos namai’’ dažnai kyla sociacijos su slogia nuotaika, niūriomis vietomis. Tačiau adderecare.lt yra atvirkštinis variantas. Šiuose slaugos namuose yra taikomos Švediškos slaugos filosofijos principai, naujausi būdai užimti svečius ir gerinti jų kasdienę savijautą. Adderecare.lt savo svečiams siūlo ne tik aukštos kokybės paslaugas, bet ir daugybę skirtingų veiklų, modernias patalpas, malonią ir jaukią aplinką, rūpestingą personalą. Norėdami daugiau sužinoti apie adderecare.lt slaugos namų isškirtinumus skaitykite toliau.

Adderecare.lt: slaugos paslaugos

Adderecare.lt teikia slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Čia svečiai atvyksta su galutinėmis diagnozėmis, kuriems nėra reikalingas aktyvus gydymas, tačiau patys susitvarkyti kasdienoje negali. Reabilitacinės paslaugos čia nėra teikiamos, todėl tikėtis aktyvaus gydymo nereikėtų. Adderecare.lt personalas padeda palaikyti pacientų organizmo būseną, susitvarkyti su kasdieniais iššūkiais. Taip pat yra rengiamos įvairios veiklos, sielovados užsiėmimai, galima pasivaikščioti gamtoje, sulaukti artimųjų apsilankymų. Adderecare.lt stengiasi atrasti ir daugiau inovatyvių būdų svečių kasdienybei ir laikui slaugos namuose gerinti.

Adderecare.lt gyvenimas slaugos namuose

Adderecare.lt slaugos namuose yra stengiamasi pašalinti visas neigiamas pacientas būsenas, kurios kenkia ne tik jų psichologinei savijautai, bet ir fizinei. Gera savijauta padeda užtikrinti, kad esama liga neprognozuotų dar labiau, neatsirastų sunkesnių nepageidaujamų simptomų. Svečiai adderecare.lt gyvena kambariuose po du ar daugiau, kas padeda mažinti vienišumo jausmą. Čia galima atsivežti ir asmeninių daiktų, kurie kelia geras emocijas, leidžia pasijusti lyg namuose. Adderecare.lt personalas tiekia sveikus ir maistingus patiekalus, stengiasi džiuginti gyevntojus įvairove. Viskas yra gaminama vietoje, todėl šviežumas garantuotas. Visi šie aspektai padeda užtikrinti kokybišką gyvenimą slaugos namuose bei gerą patirtį. 

Siuntimas į adderecare.lt

Adderecare.lt yra privatūs slaugos namai, tačiau atvykti čia galima ir su gydytojo siuntimu. Tokiu atveju pacientui slaugos paslaugos yra kompensuojamos ligonių kasų. Gauti siuntimą nėra sudėtinga – reikia kreiptis į savo gydytoją. Jeigu gydytojo nustatyta diagnozė yra galutinė, nėra intesyvaus gydymo, žmogui sunku gyventi vienam – tokiu atveju jam priskiriama slauga. Daugiau informcijos galite gauti adderecare.lt.

Similar Posts