Ieškote mados idėjų moterims, sulaukusioms trisdešimties? Nors esate labai jaunos, visgi yra kelios priežastys, dėl kurių, sulaukus 30 metų, stilius gali šiek tiek pasikeisti. Tarp tokių priežasčių gali būti jūsų pasikeitusios kūno linijos, nėštumas, kilimas karjeros laiptais ar kt. Todėl ne viskas, kas puikiai jums tiko, kai buvote dvidešimties, gali tikti sulaukus trisdešimtmečio.

Kita vertus, tai tikrai nereiškia, kad turite iš pagrindų pertvarkyti savo garderobą. Tiesiog gali pakakti jį atnaujinti. Ir vėlgi, tikrai nėra jokios priežasties, dėl kurios jūs negalėtumėte ir toliau išsaugoti jums patinkantį stilių – juk svarbiausia, kad jis būtų pritaikytas prie jūsų kasdienio gyvenimo.

Peržiūrėkite ir „išvalykite“ savo drabužių spintą

Geriausia pradėti nuo to savo turimo garderobo peržiūrėjimo. Tikėtina, kad jūsų drabužių spintoje yra daug drabužių, kurių beveik arba niekada nedėvėjote. Dažnai tokiais atvejais pastebima, kad daug drabužių ne visai tinka.

Skirkite laiko peržiūrėti savo spintą ir pašalinti iš jos tai, ką reikia pakeisti arba ko reikia visiškai atsisakyti. Tai galite padaryti dviem būdais: išimti viską iš karto ir peržiūrėti pakankamai didelėje erdvėje, kad viską matytumėte, arba tokią reviziją atlikti etapais, pvz., pirmiausia džinsus, tada striukes, paltus ir t.t.

Atraskite mėgstamus audinius

Vyresnių nei 30 metų moterų mada taip pat reikalauja apgalvoti, kas joms nebetinka. Su amžiumi vis rečiau norime dėvėti drabužius, kuriais apsirengusios jaučiamės nepatogiai, nesvarbu, ar tai būtų dėl stiliaus, ar dėl audinio. Užsirašykite, kurios medžiagos jums tinka, o kurios – ne. Pirkdamos ką nors naujo, į tai atsižvelkite. Gali būti, kad peržiūrėdamos garderobą atrasite keletą jums patinkančių drabužių, kuriuos norėtumėte pakeisti panašaus stiliaus ar spalvos, bet kitokio audinio drabužiais.

Galiausiai, pirkdamos ką nors naujo, rinkitės spalvas, kurios atitiktų esamą jūsų spintos turinį, kad būtų lengva derinti.

Nustatykite savo stilių

Tai, kad dabar žvelgiate į madą po 30-ies, nereiškia, kad negalite rengtis stilingai. Rinkitės stilių pagal save, savo asmeninius pageidavimus, gyvenimo būdą, kasdienę veiklą ir kt. Nesistenkite atitikti visuomenės lūkesčių, rinktis to, ką, kitų nuomone, turėtumėte dėvėti, ar rengtis griežtai pagal savo amžių. Renkitės tokiais drabužiais, kurie jums tinka ir su kuriais jaučiatės gerai ir patogiai.

Kapsulinis garderobas

Norėdamos susikurti kapsulinį garderobą darbui, laikykitės paprastumo principo. Viena iš pagrindinių problemų – laikas, kurį tenka sugaišti ruošiantis rytais į darbą. Jei laikysitės ribotos spalvų paletės, galėsite greitai ir lengvai susikurti tinkamą aprangą. Pasirinkite maždaug penkias spalvas ir naudokite jas, kad sukurtumėte derančių drabužių spintą. Pasirinkite porą spalvų arba vieną spalvą kostiumams ir kelių spalvų viršutinius drabužius prie jų; taip galėsite greitai keisti aprangą.

Suknelė visoms kūno formoms

Kalbant apie 30 metų moterų madą, reikia paminėti vieną suknelių stilių, kuris tinka beveik visoms amžiaus grupėms ir kūno formoms: tai arbatinė suknelė. Prisiminkite XX a. ketvirtojo dešimtmečio madą ir A formos suknelės su apykaklėmis, diržu per liemenį, siekiančias kelius. Tokia suknelė taip puikiai tinka dėl kelių priežasčių.

Visų pirma, ji dera prie įvairių kūno linijų, dailiai priglunda klubų ir liemens srityse, suteikdama apibrėžtumo ten, kur labiausiai reikia. Ji gali būti su V formos iškirpte, tinka tiek dienai, tiek vakarui, tiek dėvėjimui darbe, tiek per šventes. Taigi, apsvarstykite galimybę papildyti savo garderobą arbatine ar panašaus stiliaus suknele.

Daugiau: Sidonas.lt

Similar Posts