orange and yellow neon lights
Photo by Stacey Gabrielle Koenitz Rozells on Pexels.com

Reklamos agentūra Nomadomas – skaitmeninės reklamos specialistai Lietuvoje. Ir nors atrodo, kad su skaitmenine reklama šiais laikais jau sunku nustebinti, atsirandančios naujovės leidžia daryti. Nomadomas savo klientams, kurie pradeda nuo nulio, siūlo išbandyti įvairias reklamos galimybes, o įsivažiavus bandyti vis įdomesnius ir naujesnius būdus. Kokios naujovės reklamos pasaulyje vis labiau skinasi savo kelią Lietuvoje pagal Nomadomas specialistus?

Nomadomas skaitmeninė reklama su nuomonės formuotojais

Turbūt dažnai pastebime, kad žymūs žmonės savo paskyrose dalinasi vienu ar kitu produktu, nuolaidos kodu ar informacija apie prekinį ženklą. Nomadomas specialistai patvirtina – tokia reklama veikia. Su nuomonės formuotojų reklama nesunku pasiekti dideles auditorijas, pademonstruoti prekes ar paslaugas labiau realiu būdu, su tikrai atsiliepimais, pademonstravimu. Pagrindinė nuomonės reklamuotojų reklama randasi Instagram platformoje, tačiau Nomadomas savo klientams siūlo ir kiek naujesnius būdus – podcast’ai. Vis daugiau auditorijos pritraukianti ir panašaus pobūdžio reklama, kuri dažniausiai pateikiama smagiai ir įsimintinai. 

Socialinių tinklų galimybės

Socialiniai tinklai ir reklama juose tampa jau labiau kasdienybe nei naujove. Tačiau norėdami pritraukti daugiau verslų socialinių tinklų vystytojai pristato vis daugiau galimybių. Viena jų, kurią pažymi Nomadomas – automatinės žinutės. Nomadomas šią naujovę pristato kaip labai svarbią ir naudinga įvairiems prekiniams ženklams. Žmonės, kurie nori gauti naujienas ar specialius pasiūlymus pirmi, gali užsiregistruoti automatinėms žinutėms, kurias jiems siųs įvairūs verslai. Toks artimas bendravimas su klientais ne tik skatina ryšį, bet ir palengvina susisiekimą su jais. Tai lyg nauja naujienlaiškių forma, kuriai nebereikia elektroninio pašto. Nomadomas specialistai šias automatines žinutes vertina labai palankiai įvairių elektroninių parduotuvių turėtojams, nes taip galima lengviau perduoti žinią apie nuolaidas, akcijas ar kurti personalizuotas žinutes.

Reklamos agentūra Nomadomas: nauda

Kiekviena ateinanti naujovė suteikia vis daugiau galimybių ir įdomesnių būdų pasiekti savo sekėjus ir klientus. Nomadomas specialistai padės jums atrasti tas naujoves ir pritaikyti savo marketingo strategijoje. Efektyvi reklama padeda plėsti verslą ir atrasti vis įdomesnę komunikaciją su savo auditorija. Ieškote reklamos specialistų? Nomadomas jums gali padėti. 

Similar Posts