palangiu pjaustymas

Statybos meistrai bei interjero dizaino specialistai teigia, jog įrengiant gyvenamąsias ar kitos paskirties patalpas nereikšmingos detalės nėra. Tad svarbus ir palangių, iš pažiūros smulkios bei nepamainomos funkcijos neatliekančios dalies, klausimas. Iš tiesų pastarosios tarnauja ir praktine, ir estetine prasme. Palangių vaidmuo svarbus kalbant langų izoliaciją nuo šalčio bei triukšmo, o išskirtinė spalva ar forma gali tapti interjerą paįvairinančiu akcentu. Bet kuriuo atveju šios statybinės dalies pjaustymas bei montavimas reiškia, jog statybų ar remonto darbai artėja į pabaigą. Kaip ir kiekvienas darbas, taip ir palangių pjaustymas bei montavimas turėtų būti patikėtas specialistams, o ir medžiagų įsigijimui gailėti pinigų nederėtų.

Palangių pjaustymas apima lauko ir vidaus palangių įrengimo darbus.

  • Vidaus palangės pjaustymas dažniausiai atliekamas pasirenkant plastiką arba medžio drožlių plokštes. Plastikas yra atsparus neigiamam drėgmės, temperatūros, karščio poveikiui, fizinei trinčiai. Šios tarnauja ilgai ir yra lengvai valomos. Vidaus palangės išpjovimas ir sumontavimas rekomenduojamas sausose patalpose, tuo tarpu plastiką galima rinktis ten, kur padidėjęs drėgmės kiekis (vonios kambarys, balkonas, garažas ir panašiai). Estetine prasme tiek plastiko, tiek medžio drožlių palangės gali būti pritaikomos prie individualaus skonio. Palangių spalva, forma, aukštis – ne masinės gamybos, bet asmeninis sprendimas, atsižvelgiant į bendrą aplinkos stilių bei palangei numatomą funkciją (pavyzdžiui, bus statomos gėlės). Palangių išpjovimas – vienas iš esminių darbų, tačiau ne ką mažiau svarbu ir kruopštus pastarųjų sandarinimas, naudojant reikiamas medžiagas. Tik tokiu atveju užtikrinamas efektyvus šilumos sulaikymas bei triukšmo izoliacija.
  • Lauko palangių pjaustymas – dar vienas apdailos darbas. Šioms taip pat plačiai naudojamas plastikas, kuris atsparus aplinkos veiksniams. Šios rūšies palangių pjaustymas gali būti atliekamas pasirinkus skardą ar aliuminį. Skarda cinkuojama ar dažoma, tuo padidinant palangių atsparumą. Pastarosios vilioja patraukliu kainos ir kokybės santykiu. Aliuminių palangių pjaustymas patrauklus dėl estetikos, tvirtumo bei lengvumo. Montavimo bei sandarinimo kokybė svarbi kalbant ir apie lauko palanges. Jei nesate tikri, jog tinkamai galėsite atlikti šį darbą, ieškokite profesionalių meistrų. „Palanges vilniuje” ir „palanges kaune” – raktiniai žodžiai, galintys padėti ieškant reikiamų kontaktų internete.

Similar Posts