smėliavimasSmėliavimas – seniai žinoma technika Lietuvoje, kuri padeda nuvalyti paviršių, paruošti jį kokybiškam dažymui. Šiuo metu smėliavimui atlikti skirta technika yra labai moderni ir dažnai džiugina paprastu naudojimu, lengvumu, o ir kaina nėra didelė. Šie pliusai dažniausiai ir nulemia žmonių norą kreiptis į specialistus, kurie už nedidelę pinigų sumą sutinka nusmėliuoti Jums reikalingą objektą.

Smėliavimo technika yra vienas patikimiausių būdų tinkamai paruošti paviršių.

  • Smėliavimas yra labai puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori permokėti. Kadangi ši technika padeda labai greitai sutvarkyti net ir ypač nelygų paviršių – galima sumažinti investicijas lyginant su tais prietaisais, kurie darbus atlieka gana ilgai.
  • Didelis pliusas ir tai, kad smėliavimo metu visiškai nepakeičiamas valomo daikto paviršius. Tai reiškia, kad galima smėliuoti net ir labai jautrius paviršius – jie išliks tokie, kokie buvo.
  • Naudojant šią techniką labai efektyviai išvalomos net ir sunkiai pasiekiamos vietos. Pavyzdžiui, šiltinimas putomis yra puiki galimybė pagerinti namų kokybę, tačiau prieš purškiant putas reikia išvalyti paviršių. Kadangi dažniausiai putos purškiamos į sunkiai pasiekiamas vietas – tik smėliavimas greitai ir kokybiškai sutvarkys paviršių. Prieš atliekant vieną darbą būtina tinkamai paruošti kitą.
  • Naudojant smėlio techniką paviršius yra taip kokybiškai sutvarkomas, kad paskui labai sėkmingai galima paviršių tvarkyti kitomis technikomis, pavyzdžiui, dažyti. Metalinį paviršių yra būtina apdirbti tokiu atveju, kai vėliau norima ne tik jį dažyti, tačiau ir gruntuoti, padengti antikorozinėmis medžiagomis, naudoti miltelinį dažymą… Paprasčiausiai prie tinkamai paruošto paviršiaus dažai kur kas geriau prilimpa, taigi ir ilgiau laikosi.
  • Daugelis klaidingai galvoja kad smėliavimas atliekamas tik naudojant tradicinį smėlį. Tai nėra tiesa. Priklausomai nuo paviršiaus, kurį reikia sutvarkyti, galima pasirinkti ir atitinkamos rūšies smėlį: smėlio dulkės, smėlio rutuliukai, sausas ledas ir kitą…

Smėliavimas – bene pati moderniausia, pigiausia ir kokybiškiausia technika, kuri padeda puikiai sutvarkyti paviršių ir paruoši jį tolimesniems darbams.

 

 

 

 

 

Similar Posts