durys VilniujeGyvenimo komfortas siejamas su įvairiais rodikliais – šiluma, patogumu, jaukumu, neretai – ir tyla. Natūralu, kad ieškodami kokybiškų durų, vertiname ne tik jų tvirtumą, saugumą ar atsparumą trinčiai, bet ir garso izoliacijos rodiklius. Šiandien durys Vilniuje džiugina itin plačia pasiūla, tačiau ekspertai teigia, kad išsirinkti kokybiškas ir mūsų išsikeltus kriterijus atitinkančias konstrukcijas nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Vertinant garso izoliacijos rodiklius, kokybiškomis durimis laikomos tokios konstrukcijos, kurių atsparumo rodiklis siekia bent 30 decibelų. Šiandieninė durų pasiūla užtikrina itin geras pasirinkimo sąlygas, todėl pirkėjams siūlomos ir didesnio nei 40 decibelų rodiklio konstrukcijos. Ieškodami kokybiškų lauko durų, šiam tikslui neturėtumėte gailėti investicijų. Praktika rodo, kad daugelis jaunų šeimų, pirkdamos butą naujos statybos name, net nepasidomi, kokios kokybės durys jiems yra siūlomos. O situacija išties nedžiuginanti – paprastai, siekiant taupyti, visame daugiabutyje dedamos gana žemos kokybės konstrukcijos, negalinčios užtikrinti nei tinkamos apsaugos, nei aukštų garso izoliacijos rodiklių.

Jei nusprendėte įsigyti naujas duris, visų pirma rinkitės patikimą pardavėją, kuris gali pasiūlyti išskirtinai aukštos kokybės produkciją ir suteikti išsamias konsultacijas durų pasirinkimo klausimais. Primename, kad mūsų šalyje durų akustinio klasifikavimo sistema yra paremta Šiaurės šalių numatytais standartais. Šiuo metu išskiriamos keturios esminės garso blokavimo klasės. Verta prisiminti, kad akustinės lauko durų savybės priklauso ne tik nuo konkrečios konstrukcijos, gamybinių medžiagų ar gamintojo vardo, bet ir nuo tarpinės tarp staktos ir varčios. Šiuo atveju būtina įsitikinti, kad užveriant duris tarpinė būtų prispausta per visą savo plotą. Primename, kad siekiant užtikrinti aukščiausius garso izoliacijos rodiklius, būtina skirti ypatingą dėmesį durų montavimui – prastai įstatytos durys negalės užtikrinti maksimalaus komforto.

Negalima paneigti ir dizaino svarbos – džiugu tai, kad durys Vilniuje stebina savo stiliaus sprendimais, todėl nesunkiai atitiks net ir išrankiausio kliento poreikius. Tiesa, neapsigaukite išoriniu grožiu – ne visos dailiai atrodančios konstrukcijos gali užtikrinti tinkamą garso izoliaciją, todėl prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, nuspręskite, kuriam kriterijui keliate aukščiausius reikalavimus. Renkantis durų dizainą, paprastai vertinama grindų spalva. Nors minėtasis aspektas dažniausiai siejamas ne su lauko, o vidaus durimis, praktika rodo, kad grindų spalva atlieka itin svarbų vaidmenį ir ieškant kokybiškų lauko konstrukcijų. Interjero specialistai primena, kad šiandieninės mados idėjos – tai ne idealiai vienodi atspalviai, t. y. gali būti derinami net ir skirtingų spalvų tonai, tačiau harmoningos spalvų dermės išlaikymas.

Similar Posts