Paskutiniu metu sostinėje galime pamatyti daugybę vykstančių statybų įvairiuose rajonuose. Ir dažniausiai yra statomi būtent gyvenamieji namai su juose esančiais butais. O tai puikiai iliustruoja ir jų paklausą. Kadangi neretai tokie būstai yra sėkmingai parduodami dar prieš pabaigiant jų statybas. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tai ribota būsto paskola, ypač arčiau centro esančiuose rajonuose. Todėl nauji projektai yra puiki galimybė įsikurti norimoje vietoje. Taip pat daugelis žmonių prioritetą teikia ne senesnės statybos namams, o būtent naujiems. Kadangi jie turi daugybę privalumų. Be to, paskutiniu metu nekilnojamas turtas tapo labai populiaria investicija, kas dar padidina jo paklausą.

Kokio biudžeto reikės jiems įsigyti?

Tai labai priklauso nuo asmeninių poreikių. Kadangi kartais galima išleisti ir sąlyginai nedaug, o kartais gali prireikti ir tikrai didelių investicijų. Tuo labiau, kad ir patys nauji butai Vilniuje neretai skirstomi į standartinius ir prestižinius. O tuomet atitinkamai skiriasi ir jų kainos. Tačiau norint įsigyti niekuo neišsiskiriantį būstą gali pakakti ir šimto tūkstančių Eurų ar kiek daugiau. Aišku, analogiškas senesnės statybos butas kainuotų pigiau. Tačiau pastarąjį rinktis norėtų tikrai ne visi. Tuo tarpu didelio ploto bei turintys kažkokias kitas išskirtines savybes būstai gali atsieiti ir ne vieną šimtą tūkstančių. Tačiau tai jau išskirtiniai variantai.

Ar lengva gauti banko paskolą?

Daugelis pirmąjį būstą įsigyja su banko pagalba. Kadangi savarankiškai sutaupyti visą reikiamą sumą būtų pakankamai sudėtinga. O ir užtruktų tai ne vienerius metus. Todėl toks variantas nebūtų geras pasirinkimas nei iš praktinės, nei iš ekonominės pusės. Tuo labiau, kad turintiems stabilias pajamas nauji butai Vilniuje yra tikrai įperkami. Kadangi bankai jiems skolina pakankamai laisvai, tereikia turėti reikiamo dydžio pradinį įnašą. Kas leidžia nešvaistyti pinigų nuomai ir vos tik pavyksta sutaupyti reikiamą sumą galima apsigyventi savuose namuose. O norint sužinoti daugiau apie tokią galimybę reikėtų išsirinkti patinkantį būstą bei susisiekti su banku, kurio specialistai tikrai suteiks visą reikiamą informaciją.

Similar Posts