Mediniai langai

Kodėl verta rinktis medinius langus?

Kai seni pastato langai keičiami naujais, paprastai yra tikimasi, kad dar labai ilgą laiką nereikės rūpintis naujų langų įsigijimu. Kodėl? Paprasčiausiai tai kiek užtrunka, ir, žinoma, kainuoja. Jei ieškote patikimo ir ilgaamžio sprendimo, mediniai langai iš tiesų gali būti viena geriausių pasirinkimo galimybių. Toks pasirinkimas turi iš tiesų nemažai privalumų, tad nieko nuostabaus, kad neretai nusprendžiama rinktis būtent medinius langus.

Mediniai langaiŠilumos izoliacija

Jei langai nėra pakankamai sandarūs, prarandame didelį šilumos energijos kiekį. Be jokios abejonės, nuo to nukenčia energetinis naudingumas, ir norint apšildyti namus tenka sunaudoti tikrai nemažai šilumos energijos. Taigi, jei įsirengsite medinius langus, galėsite sutaupyti pinigų – šilumos išlaikymas leis mažiau šildyti namus, tačiau visada galėsite džiaugtis tikrai šiltais ir jaukiais namais.

Vargina iš lauko sklindantis triukšmas?

Pasirinkę medinius langus galėsite pamiršti šią problemą, nes mediniai langai izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą. Namuose galėsite atsipūsti ir pamiršti visus aplinkos dirgiklius, nes šie langai efektyviai izoliuoja garsą.  Nesvarbu, ar gyvenate nuosavame name, ar daugiabutyje, bet kuriuo atveju galite būti užtikrinti, kad garsai, sklindantys iš lauko, jums bus neaktualūs.

Pamirškite dažną vėdinimą

Jei pasirenkami plastikiniai langai, tokiu atveju gana dažnai tenka pasirūpinti namų vėdinimu – rekomenduojama tai atlikti kelis kartus per dieną. Deja, ne visada yra galimybių tai padaryti, todėl  mediniai langai tikrai gali geriau pasiteisinti. Nors jie sulaiko šilumą ir izoliuoja triukšmą, tačiau namas leidžia kvėpuoti, ir jūs galite nesibaiminti, kad kambarius dažnai teks vėdinti. Namuose nesikaups įvairūs mikroorganizmai, kurie neretai gali sukelti alergiją

Estetika

Turbūt nereikia net sakyti, kad mediniai langai atrodo tikrai labai estetiškai. Visuomet yra galimybė pasirinkti tokį langų dizainą, kuris geriausiai tiktų tam tikro pastato interjerui ir eksterjerui. Gausi spalvų paletė leis išsirinkti labiausiai patinkančias spalvas, ir langų išvaizda tikrai džiugins akį.

Similar Posts