virtuvės baldaiVirtuvės įrengimas kaip reikiant ištuština piniginę – apdaila, virtuvės baldai bei buitinė technika. Į interjero dizainerius kreipiasi tik nedidelė dalis – daugumą atbaido šios paslaugos kaina. Nenusiminkite, jei ši galimybė ir jums atrodo per didelė prabanga – tereikia tiesiog prisėsti ir apgalvoti, kaip turėtų atrodyti svajonių virtuvė. Mes pristatysime jums keletą dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurios padaromos įrenginėjant virtuvę: seniai žinoma tiesa, jog geriausia mokytis iš svetimų klaidų.

Iš konteksto „iškrentanti“ virtuvė. Vienas  „teisingo“ būsto interjero reikalavimų – bendros idėjos plėtojimas visoje patalpoje. Jei jūsų svetainėje vyrauja klasikinis stilius, ultramoderni virtuvė atrodys, švelniai tariant, keistokai. Tai nereiškia, jog visi namai turi atrodyti identiškai – reikia atrasti interjero detales, jungiančias atskiras erdves.

Netinkamai išnaudota virtuvės erdvė. Standartinio išplanavimo butuose virtuvės dažniausiai nėra didelės. Opiausias klausimas – kur sutalpinti visą galybę buitinių prietaisų, indų, įrankių ir kitų virtuvinių rakandų? Funkcionalūs virtuvės baldai – išsigelbėjimas šioje situacijoje. Spintelės bei kiti virtuvės baldai turi būti suprojektuoti taip, jog kiekvienas daiktas turėtų savo vietą ir šiuos būtų patogu naudoti.

Blogas baldų išdėstymas. Virtuvė – amžino veiksmo vieta. Pjaustome, verdame, kepame, plauname: baldų išdėstymas turi padėti atlikti visus minėtus veiksmus bei netrukdyti judėjimui.

Neapgalvotai įrengtas virtuvės vėdinimas. Kokybiška virtuvės ventiliacija reikalinga ne tik nemalonių kvapų sugėrimui, bet ir virtuvės baldų bei apdailos apsaugai nuo drėgmės ir riebalų. Dažniausios klaidos – netinkamoje vietoje įrengtas ir netinkamo galingumo ventiliatorius (šio klausimo sprendimas priklauso nuo virtuvės ploto).

Per daug buitinės technikos prietaisų. Jūsų virtuvėje turėtų atidurti ne tai, kas geriausia, galingiausia bei naujausia, o tai, kas jums iš tiesų reikalinga. Rinkdamiesi buitinius prietaisus, atsižvelkite į šeimos narių skaičių bei maisto gamybos ypatumus. Neapgalvotai įsigyti daiktai reiškia ne tik pinigų švaistymą, bet ir gresia potencialia netvarka virtuvėje.

Blogas apšvietimas. Vienas šviestuvas lubų viduryje –  atgyvenęs interjero sprendimas. Apšvietimas turėtų būti įrengiamas virš kiekvienos virtuvės darbo zonos – darbastalio, viryklės, kriauklės. Toks sprendimas yra ne tik praktiškas, bet ir suteikia papildomo šarmo virtuvės interjerui.

Similar Posts