langu reguliavimasLangų remontas daugeliui iki šiol yra mažai žinoma paslauga. Išgirdus girgždesį, kuomet atidarinėjame langus, pastebėjus stringant rankenėlę, bandom pakeiksnoti gamintojus, montuotojus, o kartais ir tą mielą vaikiną iš parduotuvės. Tačiau langų remontas neretai reikalingas, kaip remontas automobiliui, o jų reguliavimas turėtų būti atliekamas kaip kasmet atliekant techninę automobilio apžiūrą.

Reguliavimas

Trumpai drūtai tariant, langu reguliavimas turėtų būti atliekamas bent vieną kartą per sezoną. Jo metu būtina patikrinti sandarumą, tarpinių būklę, prireikus sutepti konstrukcijos dalis. Iškviestas meistras per kelias minutes sutvarkys dažniausias langų problemas:

  • Jeigu langą sudėtinga uždaryti arba yra problematiška jį atidaryti jam būtinas langu reguliavimas. Jeigu spustelsite rankenėlę stipriau galima ir daugiau bėdų prisidaryti. Tad nedvejodami kvieskite meistrą.
  • Nesandarumas yra pats populiariausias gedimas praktiškai visoje Lietuvoje. Tuomet būtinas langu reguliavimas Vilnius, langu reguliavimas Klaipeda, plastikiniu langu reguliavimas kaune, plastikiniu langu reguliavimas siauliuose, plastikiniu langu remontas panevezyje.
  • Tiek plastikiniai, tiek ir mediniai langai dažnai sukelia problemų dėl rankenėlės gedimo. Beje, mediniu langu reguliavimas turėtų būti dar dažnesnis, nes medis lyg gyvas, jis linkęs plėstis plieskiant karščiui. Taip pat keisti sandarumą šalant.
  • Neįprasti ir ausį rėžiantys garsai. Tai pats akivaizdžiausias gedimas, kuomet reikalingas plastikiniu langu tarpiniu keitimas arba jų sutepimas. Kartais pakanka paprasto reguliavimo.

Langų reguliavimą galima atlikti ir pačiam. Tačiau jeigu dvejojate ir norite darbą patikėti specialistui langu reguliavimas kaina irgi maloniai nustebins. Vos keli eurai už tobulai atliktą darbą. Tačiau jeigu meistras sako, kad atsirado nepataisomų gedimų ir langu reguliavimas nepadės, būtinas remontas, jo atidėlioti negalima.

Remontas

Taigi, langu reguliavimas yra langų ilgaamžiškumo garantas. Vis dėlto, kartais sulūžta lango konstrukcijos detalės, įlinksta rėmas arba atsiranda būtinybė keisti stiklą. Tuomet kviečiamas meistras, kuris remontuoja langus, o vėliau juos permontuoja. Tai brangesnė paslauga nei langų reguliavimas. Tačiau gyvybiškai reikalinga. Jos dėka sutaupysite vienų langų kainą, prailginsite turimų langų eksplotavimo trukmę. Laiku neatlikus remonto vėliau gali tekti keisti plastikinius ar medinius langus naujais.

 

Similar Posts