Jeigu Jus traukia parduodamos komercinės patalpos Vilniuje, tikrai neprašaunate. Vilnius yra labai perspektyvus Europos miestas, kurio populiacija auga, daugėja paslaugų poreikis, todėl čia tikrai rasite nišą ir savo verslui.

Investicijos į komercinį turtą iš tolo gali atrodyti kaip išskirtinė turtingųjų privilegija, tačiau prisėskite šiek tiek arčiau ir pamatysite, kad daugelis gyvenamųjų namų savininkų tai puikiai supranta.

Tai nereiškia, kad sukurti stiprų komercinį portfelį yra lengva. Taip pat tai nekelia didesnės rizikos nei jo gyvenamasis ekvivalentas. Tačiau platus kainų diapazonas reiškia, kad tol, kol esate pasirengęs šiek tiek gilintis į savo tyrimus, jis tikrai yra tinkamas. Ir, kaip ir daugumos didesnės rizikos investicijų atveju, nauda gali būti puiki.

Štai ką reikia žinoti, kai domina parduodamos komercinės patalpos Vilniuje:

  • Didelis pajamingumas / pinigų srautas – komercinės paskirties nekilnojamojo turto nuomos pajamingumas yra nuo 5% iki 12%, daug didesnis nei 3–4% paprastai siūlomi jų gyvenamieji partneriai. Tai reiškia, kad daugelio komercinių investicijų grynųjų pinigų srautas yra teigiamas.
  • Nuomininkas apmoka išlaidas – parduodamos komercinės patalpos Vilniuje yra puiki investicija nuomai. Dauguma komercinių nuomininkų pasirašo vadinamąsias „grynąsias nuomos sutartis“, pagal kurias jie turi sumokėti už didžiąją dalį, jei ne visas, nekilnojamojo turto išlaidas. Tai apima savivaldybės įkainius, draudimą ir žemės mokestį, taip pat techninę priežiūrą ir remontą.
  • Diversifikacija – investavimas į komercinį turtą suteikia diversifikacijos privalumų investuotojams, kurie kitu atveju būtų investavę tik į gyvenamąjį turtą. Turėdamas tiek komercinės, tiek gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą, investuotojas gali sumažinti bet kurios rinkos nuosmukio poveikį.
  • Apmokestinamos nuosavybės struktūros – komercinį nekilnojamąjį turtą galite įsigyti per daugybę skirtingų subjektų, tokių kaip įmonė, fiziniai asmenys, kurie yra bendrija, savo nuožiūra veikiančių fondų patikėtiniai arba savo savarankiškai valdomą fondą. Kiekvienas iš jų siūlo skirtingus privalumus, todėl turėtumėte paklausti savo advokato ar buhalterio, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Parduodamos komercinės patalpos Vilniuje suteiks veiksmų laisvę ir didins Jūsų konkurencingumą, todėl nelaukite ir įsigykite patalpas geromis kainomis!

Similar Posts