apsaugines zaliuzes

Apsauginės lauko žaliuzės – saugumui ir ramybei

apsaugines zaliuzesJeigu norite apsaugoti namus nuo ilgapirščių – apsaugines zaliuzes jums padės. Apsauginių žaliuzių pavadinimas jau iš karto pasako, kad jos atlieka saugojimo funkciją. Apsauginės žaliuzės sugeria triukšmą ir teikia visapusišką apsaugą nuo išorinės aplinkos: UV saulės spindulių, vėjo, lietaus, audros ir kitų oro pasikeitimų. Be to, apsauginių žaliuzių privalumai ties tuo nesibaigia – vasarą jos sulaiko karšį, žiemą – šalį, todėl padeda sutaupyti kondicionavimo ir šildymo išlaidas.

Apsauga nuo įsilaužėlių

Ilgapirščių gali būti visur, todėl reikia imtis prevencinių priemonių. Apsisaugojimui nuo įsilaužėlių tinka ir apsauginės žaliuzės. Jos pilnai uždengs langus ir durų spynas, taigi įsibrovėliams nebeliks galimybių patekti į vidų. Į apsaugines žaliuzes montuojamas blokavimo mechanizmas neleis žaliuzių jėga pakelti aukštyn. Dėl to apsauginėms žaliuzėms išlaužti vagišiams reikės neįprastai daug laiko, kas atkreips aplinkinių dėmesį ir padės išvengti vagystės.

Priemonė sutaupyti

Karštą vasaros dieną saulė gali tapti kaitri ir sunkiai pakeliama. Ne gana to, per dieną nuo saulės įkaitusios sienos verčia pasijusti kaip pirtyje. Susiduriantiems su įkaitusių namų problema vertėtų žinoti vieną paprastą priemonę. Ventiliavimo ir kondicionavimo išlaidas sumažinti padės lauko zaliuzes – šiltuoju sezonu jos kambariuose išlaiko net iki 9 laipsnių žemesnę temperatūrą.

Lietuviams dar aktualesnė šalčio problema. Didžiąją metų dalį tenka naudoti šildymą, kuriam išleidžiame daug pinigų. Sumažinti išlaidas padės apsauginės žaliuzės. Turbūt daug kam žinoma, kad šildymo sezonu net ir per langus prarandame dalį šilumos. Apsauginės žaliuzės – langinės sulaiko šaltį ir padeda sulaikyti net iki 40 % per langą prarandamos šilumos. Tai reiškia, kad apsauginės žaliuzės – puiki investicija norintiems sutaupyti, o sumokėta apsauginės žaliuzės kaina atsipirks su kaupu.

Vertinantiems tylą

Šiais laikais dažnai susiduriame su triukšmo tarša. Gatvėse nuolat dunda automobiliai, šūkauja kaimynų vaikai, loja kaimynų šunys, linksminasi jaunimas. Nesvarbu, kokio amžiaus esate, triukšmas gali pakenkti gyvenimo kokybei. Bet kentėti neverta – nuo triukšmo jus gali išgelbėti apsauginės lauko žaliuzės. Jos sugers sklindantį triukšmą ir į jūsų namus sugrąžins ramybę.

Elektroninės žaliuzės – patogesniam valdymui

Apsauginės žaliuzės gali būti sunkiai pasiekiamose vietose, todėl kartais jas patogiausia valdyti ne mechaniniu ar rankiniu, bet elektroniniu būdu. Tai ypač pravartu, kai patalpa didelė ir turi daug langų. Į žaliuzę įtaisoma elektrinė pavara, kuri leidžia nuotolinio pultelio paspaudimu ją automatiškai pakelti. Paprastai žmonės elektrines zaliuzes jungia į grupes ir vienu metu centralizuotai valdo kelias ar net keliasdešimt.

Ilgaamžė puošmena

Apsauginės žaliuzės ne tik uždengia nuo smalsių žvilgsnių, bet gali būti ir namų puošmena. Žaliuzes gaminančios įmonės siūlo įvairių konstrukcijų techninių sprendimų įvairovę ir plačią spalvų gamą. Tradicinių apsauginių zaliuziu montavimas atliekamas ant langų, durų, garažo vartų. Apsauginės žaliuzės tarnauja ilgai – nerūdija, yra atsparios korozijai, yra lengvai valdomos. Internete galite rasti ir palyginti skirtingas apsaugines žaliuzes bei sužinoti, kokia yra jus dominančios apsaugines lauko zaliuzes kaina.

Apsauginių žaliuzių kaina

Pravartu žinoti, kad apsaugines zaliuzes kainos yra skirtingos. Taip yra todėl, nes apsauginių žaliuzių kaina priklauso nuo pasirinkto žaliuzių profilio tipo, dėžutės bei dydžio. Kainai įtaką daro žaliuzių šarvo juostų aukštis ir storis. Didesnės ir storesnės šarvo juostos apsauginiu zaliuziu kaina yra didesnė, tačiau toks tvirtumas vertas investicijų. Dar keli dalykai, kurie turi įtakos kainai – priklauso nuo pasirinkto valdymo būdo (rankinis, mechaninis, elektrinis) ir pageidaujamų spalvų. Tad jeigu domina apsauginės žaliuzės kaina, kreipkitės į žaliuzes gaminančias įmonės ir jums bus maloniai atsakyta. Didelė tikimybė, kad kai kuriose įmonėse vyksta apsaugines zaliuzės akcija, todėl turėsite progą jas įsigyti gerokai pigiau. Apsaugines zaliuzes – praktiška, gražu ir naudinga!

Similar Posts