Namailietuvoje.ltIš Lietuvos išvykstantys gyventojai supranta, kad gyvenimas svečioje šalyje turi savų privalumų ir trūkumų. Kalbant apie teigiamą pusę, paprastai minima galimybė užsidirbti, didesnės santaupos ir geresnis pragyvenimo lygis. Iš kitos pusės, gimtoji žemė, vaikystės ir jaunystės prisiminimai visuomet vilioja sugrįžti. Dėl šios priežasties emigrantai ieško būsto Lietuvoje ir galvoja apie galimybę čia sugrįžti visam laikui. Tiesa, praktika rodo, kad net ir užsienyje užsidirbti būstui nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti tiems, kas su tuo nesusidūrė. Džiugu tai, kad daugelis kredito unijų siūlo palankias sąlygas skolintis būstui, atsižvelgdami į emigrantų poreikius ir lūkesčius.

Apie ką turite pagalvoti?

Būsto pirkimas Lietuvoje – atsakingas žingsnis. Jei šiuo metu esate išvykę ir gyvenate svetur, visų pirma turite apsispręsti, ar iš tiesų planuojate grįžti gyventi į Lietuvą, ar būstas netaps naštos klausimu, kurį vėliau teks kažkaip spręsti, t. y. ieškoti, kas butą nupirks ir bandyti atgauti sumokėtus pinigus, išmokėti paskolą ir pan. Iš kitos pusės, būsto pirkimas net ir negyvenant Lietuvoje gali tapti puikia investicija, jei renkatės aukštos vertės būstą gerame, pirkėjų pamėgtame mikrorajone. Be to, kol negrįžote į gimtinę, būstas Lietuvoje gali būti sėkmingai nuomojamas ir tokiu būdu nešti jums nuolatines pajamas. Kitaip sakant, prieš priimdami sprendimą, turite gerai pagalvoti, ar būstas jums iš tiesų reikalingas ir, jei atsakymas yra taip, į kokį nekilnojamąjį turtą norite investuoti. Jei ketinate čia sugrįžti, pagalvokite ne tik apie dabartinius, bet ir apie savo ateities poreikius, pvz., galbūt svajojate apie šeimos pagausėjimą, todėl jums bus reikalingas didesnės kvadratūros būstas.

Būsto ir kreditoriaus paieška

Kitas jūsų darbas – išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį būstą ir patikimą kredito teikėją. Pastarojo paieškoje pagelbės projektas namailietuvoje.lt – tai patogi sistema, leidžianti efektyviai taupyti jūsų laiką ir išlaidas. Jums tereiks pateikti vieną paraišką, kurią projekto komanda išsiųs kredito unijoms. Šios, įvertinusios jūsų finansinę situaciją ir lūkesčius, pateiks jums aktualius pasiūlymus. Turėdami juos vienoje vietoje, galėsite priimti objektyviausią sprendimą. Ieškodami svajonių namų taip pat turėtumėte bendrauti su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie pateiks jums aktualius NT projektus ir jūsų poreikius atitinkančius būstus – taip taupysite savo laiką, be to, būsite tikri, kad nepraleisite aktualių skelbimų.

Similar Posts