Kalbant apie nagų estetiką, šiandien fantazijai ribų beveik nėra: galima rinktis iš daugybės skirtingų nagų priežiūros priemonių. Kartais net sunku apsispręsti, kokį nagų lakavimo metodą geriausia naudoti. Jeigu taip jaučiatės ir Jūs, gelinis lakas yra vienas efektyviausių sprendimų. Kokie pagrindiniai gelinio lakavimo pranašumai?

Suteikia ilgalaikį rezultatą

Vienas didžiausių privalumų, kuriais pasižymi gelinis lakas, lyginant jį su įprastu – tai, kaip ilgai šis lakas išsilaiko. Įvairiais duomenimis, gelinis lakas sėkmingai išsilaiko net iki 4 savaičių, kai įprastas lakas nutrupa vos po poros dienų. Galite būti ramūs, kad gelinis lakas lengvai nesuskils, nesulaužys ar nenulups.

Suteikia jūsų nagams papildomos apsaugos

Galbūt Jūsų nagai yra ypač silpni arba linkę lengvai skilinėti? Tuomet gelinis lakas išties vertas Jūsų dėmesio! gali padėti juos sustiprinti ir apsaugoti. Kasdienės veiklos metu mūsų nagai seniai nusitrina, o gelinis lakavimas padeda juos apsaugoti. Užtepus Chroma gelio lakas veikia kaip natūralus barjeras nuo nešvarumų ir teršalų.

Gelinis lakas išdžiūsta labai greitai

Naudojant įprastą nagų laką, džiūvimo procesas gali užtrukti, kol nagas visiškai išdžius: per tą laiką džiūstantis lakas yra nestabilus, gali būti lengvai pažeidžiamas. Tuo tarpu renkantis gelinį nagų lakavimą, lakas išdžiūsta vos per šešiasdešimt sekundžių, po UV lempos šviesa: jis tampa tvirtas, atsparus įvairiems pažeidimams ir džiugina savo ilgalaikiškumu.

Galima drąsiai eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis bei dizainu

Šiuolaikinis gelinis lakas yra neįtikėtinai universalus, todėl galite eksperimentuoti su spalvų ir dizaino idėjomis. Taip yra todėl, kad gelinį laką tepti daug lengviau nei įprastą. Kuriant dizainą daug lengviau dengti sluoksnius, nes kiekvienas sluoksnis gali būti sukietėjęs, todėl prieš dengiant kitą sluoksnį visiškai išdžiūsta. Galite naudoti drąsias ir ryškias spalvas, originalius raštus, kad atspindėtumėte savo estetikos supratimą.

Jeigu atliekate gelinį lakavimą, viską, ko reikia puikiems rezultatams, rasite elektroninėje parduotuvėje https://groziobaze.lt. „Grožio bazė“ komanda pakonsultuos, suteiks naudingos informacijos ir padės pasirinkti geriausius produktus: kad gelinis lakas džiugintų kuo ilgiau!

Similar Posts