Sužadėtuvės – ne ką mažiau svarbi šventė nei vestuvės. Dalis porų mini jų metines ir mielai prisimena tą akimirką, kai būsimas jaunikis priklaupė ant vieno kelio ir paprašė mylimosios rankos. Tad šios šventės metu jau yra įsipareigojama ir pasižadama susieti savo gyvenimus amžiams ir keliauti per visas negandas, linksmas akimirkas ir kitus nuotykius kartu susikabinus rankomis ar susirėmus pečiais. Dviese visada ir smagiau, ir saugiau, ir užtikrinčiau. O tam, kad įvyktų sužadėtuvės, yra reikalingi tikrų tikriausi įrodymai – sužadėtuvių žiedai. Tad šįkart plačiau ir daugiau būtent apie juos ir dar vieną svarbią detalę juose – brangakmenius.

Vienas svarbiausių ir atsakingiausių žingsnių bus išrinkti el. parduotuvėje fashiongold.lt, kuris žiedas patiktų mylimajai. Vieni jų būna klasikiniai, o kiti – modernaus stiliaus. Jie tarpusavyje skiriasi savo dizainais. Kuris jų gali patikti būsimai nuotakai – labai individualu ir geriausia bus asižvelgti į jos stilių. Turėkite omeny, kad bus svarbu atkreipti dėmesį į merginos stilių bei gyvenimo būdą. Vienos jų nori kuo mažiau blizgučių, spalvų, nemėgsta išsišokti ir silpnybę jaučia minimalistiniam stiliui, o kitos žavisi blizgučiais bei dievina spalvas.

Yra keletas niuansų, kas padėtų ir su žiedų puošyba. Dažniausias sužadėtuvių žiedų pasirinkimas yra tokių, kai įstatoma viena brilianto akutė arba aplink natūralų akmenį inkrustuojami mažesni natūralūs akmenukai. Kiti labai populiarūs sužadėtuvių žiedai yra itin patogūs, nes nekliūna ir juos yra lengva nešioti šaltuoju sezono metu po pirštinėmis. Pastarieji ant rankų mūvimi papuošalai yra tokie, kai žiedą puošia briliantų juostelė, puikiai deranti prie įprasto klasikinio vestuvinio žiedo.

Kiti brangakmeniai, kuriais yra puošiami sužadėtuvių žiedai: safyrai, smaragdai ar rubinai. Dar neretai pasitaiko ir juodieji deimantai. Užsakovams yra svarbu ne tik kaip tas akmuo atrodo, bet ir jo savybės. Juk vieni gali suteikti daugiau energijos, kiti – kūrybiškumo ar padeda labiau pasitikėti savimi ir pan. Taip visų mėgiami deimantai, kuriais dabinami sužadėtuvių žiedai, pritraukia sėkmę ir padeda susidoroti su neigiamomis emocijomis, taip pat pasižymi apsauginėmis kūno savybėmis, prailgina gyvenimo trukmę bei suteikia taip merginoms reikalingą saugumo jausmą. Tad patariama apie tai pasidomėti iš anksto, prieš pateikiant juvelyrui užsakymą.

Similar Posts