sodo technikos nuoma

Sodo technikos nuoma: kaip išsirinkti tai, kas tinkamiausia jums?

sodo technikos nuomaSodo darbai reikalauja ne tik mūsų žinių ar laiko, bet ir specialios technikos. Profesionali sodo darbų įranga palengvina daugelį įprastų darbų ir leidžia kalbėti apie produktyvesnius rezultatus. Tiesa, negalima paneigti ir kitos medalio pusės – tokia technika reikalauja gana didelių investicijų. Vienas optimaliausių sprendimų – sodo technikos nuoma, padedanti racionaliai planuoti finansus, išsprendžianti technikos sandėliavimo rūpesčius ir garantuojanti vykdomų darbų našumą.

Žolės pjovimas

Vienas svarbiausių sodo priežiūros įrenginių – vejapjovė. Tiesa, šių pasiūla tokia didelė, kad išsirinkti konkrečiai jums tinkančią techniką nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ekspertai pataria vejapjovę rinktis pagal vejos dydį. Didesniam plotui reikalinga galingesnė technika. Jei rūpinatės nedideliu vejos plotu, jums užteks ir mechaninio valdymo arba elektra varomos įrangos – tokia technika yra mažo svorio ir lengvai transportuojama, nereikalauja daug priežiūros ir pasižymi lengvu valdymu. Jei prižiūrite itin didelę teritoriją, neišsiversite be profesionalios benzininės vejapjovės ar mini traktoriaus – šio tipo prietaisai pasižymi didesniu manevringumu ir didele galia.

Medžių genėjimas

Sodo darbus palengvins ir profesionalūs grandininiai pjūklai, naudojami medžių genėjimui. Primename, kad neprižiūrimi vaismedžiai ir vaiskrūmiai rečiau brandina derlių, be to, tokie medžiai nėra atsparūs kenkėjams ir ligoms. Jei medžių kiekis jūsų prižiūrimoje teritorijoje nėra didelis, galima naudotis ir mechaniniu pjūklu, tačiau tuo atveju, jei prižiūrite didesnę valdą, be kokybiško grandininio pjūklo bus išties sunku. Dėl konkrečiai jums tinkančios įrangos turėtumėte pasitarti su nuomos bendrovės konsultantais – paprastai sodo technikos nuoma džiugina itin plačia prekių pasiūla, todėl galėsite rinktis konkrečiai jums tinkančią įrangą. Nepamirškite pasidomėti, kuo skiriasi vieno ar kito gamintojo sodo technikos asortimentas ir kuris sprendimas yra optimaliausias jūsų atveju.

Dirvos paruošimas

Sodo įrangos nuoma naudinga ir planuojant sėjos darbus. Prieš imantis minėtosios veiklos, būtina tinkamai paruošti dirvožemį. Žemės purenimui reikalingas kultivatorius. Šio pasirinkimas taip pat priklauso nuo prižiūrimos žemės ploto. Jei turite apdirbti daug hektarų, jums bus reikalingas masyvus padargas, kabinamas prie traktoriaus ir tempiamas dirvožemiu. Jei norite išpurenti mažesnį žemės plotą, jums tiks modernus ir ergonomiškas motorinis kultivatorius, išsiskiriantis lengvu valdymu. Visais atvejais dėl konkrečios sodo technikos pasirinkimo rekomenduojame pasitarti su šios srities profesionalais, kurie, įvertinę jūsų išsikeltus kriterijus ir dirbamos žemės savybes, padės priimti racionaliausius sprendimus.

 

Similar Posts