ParketlentėsKai planuojame remontuoti būstą, mąstome apie įvairiausius aspektus. Norime, kad remonto darbai nesusišluotų paskutinių centų, tačiau taip pat siekiame išskirtinio patogumo bei jaukumo. Kai prieiname prie grindų temos, atrandame ne vieną variantą. Plytelės, kilimas, linoleumas ir t. t. Dėmesį patraukia ir parketlentės. Todėl klausiame, ar jos vertos pakliūti į mūsų pirkinių sąrašą.

Kad ir kokią dangą rinktumėmės, norime, kad ji būtų daili, ilgaamžė ir pasižymėtų tuzinu naudingų ypatybių. Būtų malonu, jei tai, už ką sumokame pinigus, visapusiškai džiugintų. Atsakingai perkame kone visus daiktus. Kai ieškome automobilio, ilgai vartome skelbimus ir aktualią informaciją. Susidomėję naujais išmaniaisiais telefonais lyginame parametrus, skaitome apžvalgas. Nusprendę įsigyti naują knygą ieškome atsiliepimųTaip būna ne visada, bet gana dažnai. Tos pačios tendencijos vyrauja ir ieškant grindų dangos. Kad nuspręsti būtų paprasčiau, apačioje pateikiame tris punktus. Iškart atskleidžiame visas kortas – du iš jų bus teigiami, o vienas neigiamas. Tai suponuoja, kad parketlentės turi privalumų, bet bent jau šiame straipsnyje nesistengsime visko suabsoliutinti ar tuo labiau daryti reklamos.

1 taip

Pirmojo „taip“ parketas sulaukia už gana paprastą klojimą. Tokių grindų montavimas nepareikalauja paskutinių jėgų ir nėra kaip nors technologiškai komplikuotas. Kaip ir visur, taip ir čia darbą geriausiai atlieka specialistai. Jie gerą rezultatą gauna iš pirmo karto, taip sutaupydami jums laiko ir leisdami atsikvėpti. Jie suinteresuoti atlikti darbą kokybiškai ir, jei mokama ne už valandas, o už tai, kas atlikta, viskas vyksta be delsos. Na, o kalbant apskritai, pirmasis pliusas yra papildomas palyginti nedideliais parketlenčių montavimo kaštais.

2 taip

Parketlentės – graži grindų danga. Ji sufleruoja apie prabangą. Tai tikras interjero dizaino šedevras. Galima rinktis iš įvairių atspalvių. Parketas puikiai tinka koridoriuje, miegamajame, svetainėje, valgomajame, darbo kambaryje. Medžio raštai – harmonijos atspindys. Svetainėje ši grindų danga leis atsipūsti, valgomajame maloniai pasimėgausite skaniais pietumis, o darbo kambaryje pavyks produktyviai atlikti reikiamas užduotis.  Jei paklaustumėte žmonių, kokios grindys yra gražiausios, nemaža dalis atsakymų suktųsi būtent apie parketą.

Ne

Dabar pakalbėkime apie šiokį tokį trūkumą. Tai nėra didelis minusas, mažinantis pasitikėjimo skalės balus, tačiau aptarti šį punktą vis tiek svarbu. Apie ką mes? Ogi apie perlakavimą. Prabėgus kokiems penkeriems metams reikės pasirūpinti nauju lako paviršiumi. Tam prireiks šiek tiek pinigų, šiek tiek žinių ir šiek tiek laiko. Žinoma, geriausias sprendimas yra pasamdyti atsakingą meistrą, taip išvengiant laiko sąnaudų.

2:1

Jei tai būtų varžybos, pergalę pelnytų žodis „taip“. Parketlentės yra vertos dėmesio, nors, kaip ir kiekviena grindų danga, turi vieną kitą nežymų „kaprizą“. Jei atrodo, kad pliusai labiau lemia svarstyklių pokrypį, tuomet čia aptarto tipo danga – puikus pirkinys.

 

 

Similar Posts