viešbučių instaliacijosŠiais laikais viešbučių instaliacijos gali padaryti daugiau nei kadaise galėdavo specialus viešbučių personalas. Į gerą viešbutį patekę lankytojai nudžiunga aptikę išmanias ir patogias valdymo sistemas.

Kokios būna instaliacijos, skirtos viešbučiams?

Bene pirmosios instaliacijos su kuriomis susiduria viešbučio svečiai – tai apšvietimo sistemos, lydinčios žmogų iki jo kambario. Į judesį reaguojantys jutikliai gali nuvesti žmogų „šviesos keliu“ iki jo kambario. O patekus prie savo durų tenka pasinaudoti elektromagnetine kortele. Šis durų atrakinimo mechanizmas su kortele itin palengvina viešbučio valdymą. Mat svečiai gauna korteles, su kuriomis gali valdyti tik tam tikrus kambarius ir tik ribotą laiką – kol yra susimokėję už kambarį. Taigi, nebereikia didžiulės raktų kabyklos ir problemų dėl kartais pametamų raktų. Taigi, instaliacijos, skirtos viešbučiams, apima ir jų kambarių valdymą, ir durų atrakinimą, ir šviesos sistemas, saugumo sistemas visame viešbutyje.

Kokios būna instaliacijos, skirtos viešbučio kambarių valdymui?

  • Įėjimo į kambarį arba elektroninio rakto sistema. Nuo jos prasideda svečių poilsis kambaryje. Eelektroniniai raktai arba magnetinės kortelės suteikiamos ir kaip leidžiančios įeiti į kambarį, ir leidžiančios naudotis visais jo patogumais. Tik tuomet, kai į kontrolės punktą yra įstatyta kortelė, galima naudotis vandeniu, elektra, šildymu ar kitomis sistemomis. Tokiu būdu viešbutis apsisaugo nuo bereikalingo eikvojimo (pavyzdžiui, iš kambario išeinantis į miestą žmogus su savimi pasiima ir kortelę, taigi, jis tikrai be reikalo nedegins šviesos), suteikiamas patogumas svečiui.
  • Centrinis valdymo skydelis gali būti kaip sensorinis jutiklis, gali būti kaip liečiamasis ekranas ar mygtukų sistema. Tačiau tai leidžia lengvai valdyti viešbučio kambario automatiką: apšvietimą, kambario drėgmę, muzikos ir garso sistemą, televizorių, kondicionierių, šildymą, vandenį ir pan.
  • Komunikavimo sistemos. Tam, kad būtų galima lengvai komunikuoti su viešbučio personalu, nebereikia traukti už virvelės ir skambinti varpeliu. Čia galima naudoti specialius skydelius, pažymėti, kad jūsų netrukdytų. O gal jums reikia atnešti rankšluosčių, norite užsisakyti maisto į kambarį arba norėtumėte išsikviesti tvarkytoją. Visa tai galima padaryti su prietaisu „Hotel Display“.
  • Specialių reikalavimų turintiems svečiams ar viešbučiams taip pat gali prireikti specialių sistemų. Pavyzdžiui, automatinio durų atidarymo mygtuko, avarinių išėjimų sistemų ir kitų kontrolės sistemų.
  • Įvairios multimedijos jungčių galimybės – tai dalykas, kurį reikia užtikrinti dėl savo svečių patogumo. Juk viešbučiuose apsistoja įvairūs žmonės, atvykstantys iš skirtingų pasaulio kampelio. Visi žinome tą nemalonų jausmą, kuomet nakvodami Anglijos viešbutyje, negalime į jokį jungiklį įkišti savo elektros prietaisų, kadangi nesutampa jungtys. Tad geruose viešbučiuose turėtų visuomet būti visapusiškai rūpinamasi žmonių patogumu ir sukuriamos galimybės naudotis įvairiomis jungtimis. Verta sukurti jungiklių sistemas, kur būtų galima pajungti tiek kompiuterius, tiek Mp3 grotuvus, tiek ne europietiško pobūdžio jungtukus. Štai „Jung“ rozečių sistemos skirtingiems poreikiams tikrai leis viešbučio svečiams, atvykusiems ir iš atokiausios pasaulio vietos, lengvai prijungti savo elektros prietaisus.

Kuriantiems savo viešbutį – mygtukai, dangteliai pagal specialius reikalavimus

Jeigu norite sukurti savo viešbučio valdymo sistemas, kambariams galite parinkti geriausiai dizainą ir poreikius atitinkančius jungtukus, dangtelius. Gal norėsite, kad kambariuose atsirastų sensoriniai jungtukai, gal ratuko pavidalu jungikliai, leidžiantys patogiai reguliuoti apšvietimą. Interjero dizainas viešbučiams labai svarbus, ypač jeigu tai aukštos klasės prabangus viešbutis. Rinkdamiesi kokybiškus ir stilingus jungiklius, pabrėšite viešbučio vertę ir pagerinsite jo interjerą.

Similar Posts