Kiekvienas būstas turi skirtingus energijos poreikius. Oras vanduo šilumos siurblys gali būti efektyvus šildymo ir vėsinimo sprendimas jūsų namams, nepriklausomai nuo dydžio ar oro temperatūros lauke. Naudodami oro galią energijos gamybai namams ir vandeniui šildyti, šilumos siurbliai oras-vanduo padės sumažinti sąskaitas ir prisidėti prie aplinkos saugojimo: sumažinti į aplinką patenkančio anglies dvideginio kiekį.

Norite apie šią technologiją išgirsti daugiau? Ekspertai atsako, kuo ypatingas yra oras vanduo šilumos siurblys, kaip jis veikia, kokie jo pranašumai ir kodėl verta rinktis tokį savo namams.

Kas yra oras-vanduo šilumos siurblys?

Oras-vanduo šilumos siurblių sistemos naudoja iš lauko patenkantį orą ir nedidelį kiekį elektros, kad šildytų namus ir karštą vandenį žiemą, o vasarą vėsintų patalpas.

Kaip veikia šilumos siurblys oras-vanduo?

Kaip minėjome, oras vanduo šilumos siurblys yra saugi ir ekologiška moderni sistema, kuri naudoja pažangias technologijas jūsų namams šildyti arba vėsinti. Jo veikimo procesas yra toks:

  • Speciali sistema įtraukia lauko orą į šilumos siurblį.
  • Tada oras praeina per garintuvą, kur integruotas šaltnešis sugeria šiluminę energiją.
  • Skystas šaltnešis paverčiamas dujomis ir sulaiko gautą energiją.
  • Dujos patenka į kompresorių; kyla tiek slėgis, tiek temperatūra.
  • Tada jis patenka į kondensatorių, o susidūręs su šildymo ir karšto vandens sistemomis kondensuojasi į skystį ir konvertuoja energiją į šilumą.
  • Kai skystas šaltnešis praeina pro išsiplėtimo vožtuvą, slėgis išleidžiamas, skystis atšąla ir visas procesas prasideda iš naujo.
  • Svarbu aptarti ir vėsinimą: norint vėsinti namus, šis procesas yra atvirkštinis, kai išoriniame bloke esantis šaltnešis pasiims šilumą iš vidaus ir išleis į lauką.

Šildymas ir vėsinimas viename

Šilumos siurbliai oras-vanduo užtikrina tobulą patalpų temperatūrą ir karštą vandenį pagal individualius Jūsų poreikius: įrangą galima reguliuoti.

Skirtingai nuo įprastų šildymo sistemų, šilumos siurblys oras-vanduo perduoda šilumą iš lauko, o ne transformuoja ją iš konkretaus kuro tipo. Todėl tokia sistema yra daug ekologiškesnė, efektyvesnė ir ekonomiškesnė. Užtikrinkite savo saugumą ir nepriklausomybę nuo dujų ir kitokio kuro!

Similar Posts