greitieji kreditaiJau daug kam tapo įprasta, prireikus pinigų, naudotis greitaisiais kreditais. Kaip žinia, pinigų labai dažnai prireikia jauniems, dar iki galo gyvenime neįsitvirtinusiems asmenims. Tačiau jaunuoliams gauti greituosius kreditus nėra paprasta. Labai dažnai kreditai studentams ir abiturientams iš viso nesuteikiami. Taip yra todėl, kad jie neturi nuolatinių pajamų arba jau turi tam tikrų finansinių įsipareigojimų.

Pažymėtina, kad pagal galiojančią tvarką, asmenims iki 18 metų kreditai nėra teikiami. Tad šias paslaugas siūlančios įmonės savo klientų amžių griežtai riboja. Vis dėlto įmonės pastebi, kad pasitaiko jaunų žmonių tiesiog ieškančių lengvų pinigų, tad būna, kad tokių paslaugų kreipiasi netgi nepilnamečiai.

Tačiau net jeigu jums jau yra 18 metų, dar nereiškia, kad kreditą gausite lengvai ir paprastai. Juk aštuoniolikmečiai, jeigu ir būna pradėję savo darbinę karjerą, vis dėlto dar nėra tinkamai įsitvirtinę. Tad darbus gali dažnai keisti arba prarasti. O jeigu asmuo neturės nuolatinių pajamų, jam bus sudėtinga grąžinti gautą kreditą ir mokėti atitinkamas įmokas. Būtent dėl to jiems ir nesuteikiami greitieji kreditai.

Lietuvoje jaunuoliai mokyklas dažniausiai baigia jau 19 metų. Tačiau jų ateities planuose paprastai yra ne darbo vietos paieškos, o studijos universitetuose ar kitose aukštosiose mokyklose. Tad, kalbant apie greitųjų kreditų gavimą, problema išlieka ta pati – nėra nuolatinių pajamų. Kita vertus, jeigu jaunuoliai iš karto po mokyklos baigimo įsidarbina ir gauna nuolatines pajamas, greitųjų kreditų įmonėse jie pereina į potencialių klientų kategoriją ir, įvertinus visus kitus kriterijus, paskola jiems gali būti suteikta.

Greitieji kreditai studentams taip pat suteikiami labai retai. Šiuo atveju dažniausia priežastis būna jų prisiimtos studentiškos paskolos. Nors tokių paskolų mokėjimas paprastai būna atidėtas ganėtinai ilgam laikotarpiui, tačiau pačios paskolos būna pakankamai didelės ir tai yra ilgalaikiai finansiniai asmenų įsipareigojimai. Jos smarkiai riboja studentų galimybes gauti greituosius kreditus.

Atminkite, kad greituosius kreditus įmonės išduoda tik kruopščiai įvertinusios savo klientų galimybes. Tad skolintis iš jų jaunuoliai gali tik tada, kai turi pastovias pajamas ir jiems netrukdo ankstesni finansiniai įsipareigojimai. Pavyzdžiui, gerai uždirbantys studentai, kurių studentiškos išlaidos gana mažos.

 

 

 

 

Similar Posts