sms kreditasKartais paprastas nedidelis sms kreditas gali padėti padaryti tikrai daug. Taip yra ir man, kuriai pavyko atšvęsti gimtadienį, kaip suplanavau. Nutiko taip, kad prieš gimtadienį užgriuvo visos nelaimės. Sudaužiau automobilį, brolis į ligoninę atsigulė. Netikėtai teko išleisti visas sankaupas, kurias kaupiau gimtadieniui. O gimtadienio saugoti dėl tokių problemų juk nė už ką nesinori. Juk jau visi draugai pakviesti, pirtys užsakytos. Reikėjo kažkaip suktis iš padėties ir čia man netikėtai labai padėjo sms kreditas visa para.

Buvo užsakyta iš anksto

Taigi, visų pirma, reikia pasakyti, kad sms kreditas buvo tai, be ko nebūčiau išsivertusi, net jeigu šventę būčiau atšaukusi. Kadangi gimtadienis buvo jubiliejinis, tai norėjosi ir paminėti deramai. Todėl sms kreditas visa para buvo būtinas norint susimokėti už paslaugas, kurias jau anksčiau buvau užsakiusi. Gal atrodo, kad galima labai lengvai išsikelti sau nuostabią šventę nieko neinvestuojant, bet taip tikrai nėra. Jeigu nori kažką atšvęsti, iškart imi galvoti, kur tą padaryti. Taigi, tenka nuomotis kažkokias patalpas. Dėl to aš nuomovausi tokią medinę sodybą su pirtimis. Ji buvo rezervuota, buvau nedidelę dalį (10 proc.) jau sumokėjusi iš anksto, o paskui reikėjo ir prisidurti daugiau. Kadangi iki šventės buvo likę vos 3 dienos, tos rezervacijos jau negalėjau atšaukti, taigi, būtinai būčiau turėjusi sumokėti viską, net jeigu būčiau gimtadienio nebedariusi. O ir žmonės jau sukviesti, tikriausiai supirkę gėles, šventinius drabužius ir dovanas (kurios, kaip vėliau paaiškėjo, buvo visai ne tokios).

Reikėjo prisipirkti

Tad kai priėmiau sprendimą, jog sms kreditas bus gera išeitis, teko organizuoti šventę ir toliau, tarsi nieko nebūtų blogo atsitikę. Juk žinojau, kad vėliau gaudama stabilų atlyginimą per kelis mėnesius tuos pinigus ir vėl sutaupysiu ir grąžinsiu, tad kaip ir nėra ko be reikalo nervintis. Ir visgi buvo neramu, ir kitaip turbūt ir negali būti, kai nori padaryti viską taip, kad būtų tikrai gerai. Buvo šiek tiek baisu, kad ir vėl kas nors gali atsitikti. Kad atsitikus neturėsiu daugiau santaupų. Gal dėl to iškart sms kreditas internetu į mano sąskaitą pateko visai nemažas. Pasiskolinau tiek, kad nebūtų per mažai. Pamaniau, jau geriau iškart daugiau, o paskui kai atliks, iškart grąžinsiu. Juk jeigu tektų esant trūkumui skolintis vėl, tai vargiai rasčiau, kur tai padaryti. Dėl to ir planavau viską būtent šitaip.

Bet viskas atsipirko

O kas mane labiausiai nustebino, tai tas nuostabus jausmas, kai pasiskolintas sms kreditas telefonu netikėtai atsipirko. Kai žmonės, kurie buvo pakviesti tiesiog gerai praleisti laiko, mane labai nustebino padovanodami ne dovanas, o vokus su pinigais. Aš pati niekada nėjau į svečius su voku, bet po šios šventės pagalvojau, kad gal visai ir verta. Iš tiesų, juk išleidau nemažai ir sodybai, ir maistui, ir muzikantams, ir transportą kitiems, kas be mašinų, suorganizavau. Todėl buvo labai smagu tuos pinigus atgauti. Gal reikėtų sakyti kitaip. Jeigu mano planai nebūtų prieš tai taip drastiškai pasikeitę, jeigu nebūtų tekę imti kredito, tai gal ir nebūtų man tie vokai išvis buvę reikalingais. Bet kadangi jie buvo reikalingi tam, kad padengtų mano paimtą sms kreditą, tai viskas gavosi tiesiog nuostabiai. Po šventės atidarinėjant dovanas ir skaičiuojant gautus pinigus man iš dėkingumo kaupėsi ašaros.

Similar Posts