Turite tinklaraštį ar kitokio pobūdžio interneto svetainę? Jei dirbate šioje nišoje, greičiausiai esate susipažinę su SEO. Interneto rinkodara ir optimizavimas paieškos sistemoms yra glaudžiai susiję.

Galite paleisti SEO blogą, siūlantį patarimus dėl raktinių žodžių, lankytojų srauto generavimo, nuorodų tinklo kūrimo, svečių „postinimo“ ir kt. Vienas iš būdų užsidirbti pinigų internetu – teikti SEO paslaugas. Jei turite blogą, galite tapti SEO konsultantu.

SEO procesas

Paprastai SEO procesą sudaro 4 kertinės dalys:

  1. SEO auditas. Kai klientas prašo padėti, pirmiausia turėtumėte įvertinti jo interneto svetainę ir nurodyti, ką galima pagerinti. Tai pirmasis optimizavimo paieškos sistemoms žingsnis. Kad identifikuotumėte potencialius trūkumus, reikia tiksliai žinoti, ką daryti su svetaine (blogu). Pagalvokite apie bendrą prieinamumą, indeksavimą, puslapio reitingavimo veiksnius ir konkurenciją. Patikrinkite nuorodas, ieškokite neveikiančių ir atlikite svetainės spartos analizę, kad įsitikintumėte, jog turinys gali būti indeksuojamas paieškos sistemose.
  2. Raktinių žodžių analizė. Daugelis tinklaraštininkų ir svetainių administratorių bendradarbiauja su SEO ekspertais, kurie padeda išanalizuoti raktinius žodžius. Šis procesas yra sėkmingos SEO strategijos kertinis akmuo. Jūsų užduotis yra identifikuoti paieškos žodžius, kad žmonės pagal juos rastų konkrečius produktus, paslaugas ar prekinius ženklus. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad suprantate apie produktą ir klientų tikslus, prie kurių įgyvendinimo ruošiatės prisidėti. Apžvelkite konkrečią sritį ir tinkamų raktinių žodžių paieškai naudokite naujausius SEO įrankius.
  3. Turinio kūrimas. Informuokite klientus apie kokybiško turinio svarbą. Kartu įsitikinkite, kad pasitelkiami tokie raktiniai žodžiai, kurių ieškotumėte pirmiausia. Dauguma SEO specialistų kreipiasi į rašytojus, o patys sutelkia dėmesį į kitas optimizavimo proceso dalis. Bet jei esate susipažinę su tema ir turite gerus rašymo įgūdžius, galite užsiimti ir turinio kūrimu.
  4. Nuorodų tinkl0 kūrimas. Norint, kad svetainė pirmautų paieškos sistemose, reikalingos svarios atgalinės nuorodos. Nuorodos – vienas iš svarbiausių reitingavimo elementų. Jūs, kaip SEO specialistai, galite megzti nuorodų tinklą skelbdami straipsnius straipsnių kataloguose, pranešimuose spaudai. Sudarykite geriausią strategiją, prieš tai atlikę „namų darbus“.

Similar Posts