virtuvės baldaiJei gyvenimo vyksmą palygintume su tekančiu upeliu, tai svajonėmis paremtą gyvenimą galėtume gretinti su jūra ar vandenynu. Iš tiesų troškimai tampa varomąja jėga, ir įprastas slinkimas pavirsta gaivinančiomis bangomis. Jeigu tarp didžiausių norų papuola virtuvės baldai, tačiau pirkinys atrodo brangus, pasidalinsime keliais patarimais, kaip svajonę įgyvendinti.

Pirmasis žingsnis – išsiaiškinti, ko jums reikia. Virtuvės baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Jie turi tapti pagalba ruošiant maistą. Tai ne kasdienis pirkinys. Vadinasi, reikia viską gerai apgalvoti. Greičiausiai pradėsite nuo išplanavimo ir matmenų. Kiek spintelių norėtumėte? Ar būtų patogiau platesnės nei dabartinės? Gal dabar turimos spintelės stokoja lentynų? Tokie ir panašūs klausimai gali kilti užsinorėjus naujų baldų. Radus atsakymus, svajonė įgauna šiokius tokius kontūrus.

Jei jau padarėme pradžią, galime žingsniuoti į baldų parduotuvę pasidomėti, kas gi ten siūloma. Aišku, šis uždavinys įgyvendinamas ir virtualioje erdvėje, kur randama tikrai ne viena elektroninė parduotuvė. Čia susidaromas bendras vaizdas. Galima nusibrėžti apytiksles kainos ribas, kiek sutiktume mokėti už naujus baldus.
Apžiūrint prekes taip pat susiformuoja dizaino suvokimas. Atsiranda tikslesni paieškos kriterijai. Prekių ratas siaurėja. Formos, spalvos – tai ypatybės, kurios turėtų atitikti jūsų skonį. Juk baldus rinksitės sau. Jie skirti ne draugams ar pažįstamiems, o jums.

Virtuvės baldai pasitarnauja ne tik estetiniais sumetimais. Jie leidžia gaminti maistą bei patogiai pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti. Dėl to krypstant svajonės link svarbu pasidomėti praktinėmis ypatybėmis. Atsparumas karščiui, peilio „baimė“ – kriterijai, į kuriuos dėmesys itin kreiptinas.

Kur buvę, kur nebuvę prieiname prie finansinių klausimų (arba jie prie mūsų). Nors apie bendro vaizdo susidarymą kainos požiūriu jau minėjome, dar reikia išspręsti asmeninius kišenės niuansus. Taigi, apsižiūrime, kiek eurų turime, kokia dalis kam skirta ir kiek šiuo metu galėtume atsidėti naujam pirkiniui. Jei virtuvės baldai kol kas atrodo pernelyg brangus pirkinys, judame mažais žingsneliais. T.y. suplanuojame iš kiekvieno atlyginimo atidėti tam tikrą sumą. Ir po tam tikro laiko ateina diena, kai virtuvę papuošia nauji baldai.

Similar Posts