Quartz dangaIr tai tikrai nėra tik skambi frazė. Lietuvoje pagaliau galima pasinaudoti šiuolaikine priemone – Quartz danga,kuri užtikrina, jog automobilis atrodytų nepriekaištingai, tarsi ką tik iš salono. Visiems vairuotojams, kuriuos vargina nuolatinis automobilio plovimas ir vis nepastebimai atsirandantys įbrėžimai, tai puiki žinia.

Kuo naudinga Quartz danga?

Kvarcinė danga – tai šiuolaikiška ir patikima danga, kuri buvo sukurta taikant moderniausius sprendimus ir technikas bei patikrina nepriklausomų ekspertų. Tyrimai parodė, jog tai puikus būdas atnaujinti jau dažytas dangas, pavyzdžiui, automobilio kėbulą.

Todėl ir Lietuvoje norint, kvarcine danga galima atsinaujinti automobilį. Tai reiškia, jog džiaugsitės ne tik nuvalytu automobiliu, bet ir atnaujinta jo spalva. Padengus automobilio kėbulą kvarcine danga, suteikiamas naujumo įspūdis. Tad automobilis atnaujinamas ir atrodo kaip ką tik iš salono. Be to, šis efektas išlieka labai ilgai, nes dar viena gera žinia, jog Quartz danga nesulaiko purvo. Priešingai, šios dalelės tarsi atstumia purvą ir dulkes, tad automobilis visuomet atrodo kaip ką tik kokybiškai nuplautas ir labai prižiūrimas.

Kaip ilgai išlieka efektas?

Tai vienas dažniausių klausimų, kurie susiję su Quartz danga. Iš tiesų tai gerokai patikimesnė danga negu visos iki šiol bandytos, nes su kvarcine danga padengtas automobilis kaip naujas atrodo mažiausiai 3 metus. Yra technikų, kurios efektą padeda išlaikyti ir iki 5 metų. Apie tai reikėtų iš anksto pasikalbėti su meistru, kuris atliks procedūra. Būtų geriausia, jei jis suteiktų darbų garantiją, kad Jūs galėtumėte žinoti, kaip ilgai automobilis išliks kaip naujas.

Kas gali padengti automobili kvarcine danga?

Nors Lietuvoje Quartz danga dar naujiena – jau atsiranda meistrų, kurie kokybiškai ir profesionaliai teikia šią paslaugą. Automobilio kėbulas ir stiklai padengiamas kvarcine danga dažniausiai profesionaliose ir patikimose autoplovyklose. Tokių atsiranda vis daugiau visoje Lietuvoje, netgi mažuose miestuose tokiuose kaip Plungė.

Tačiau labai svarbu žinoti, kas atlieka Jums reikalingą paslaugą. Prieš mokėdami pinigus, įsitikinkite, kad žmogus tikrai yra kompetentingas, o darbas atliktas be priekaištų. Nesivaikykite per daug pigių akcijinių pasiūlymų, nes kai rinkose atsiranda tokio lygio naujovė, ne retai iš naivių klientų suskuba pasipelnyti ir sukčiai. Geriau rinkitės meistrą pagal atsiliepimus ir rekomendacijas, o ne pagal kainą.

 

 

Similar Posts