šunų maistas

Populiariausias šeimos šuo – labradoras

šunų maistasAmerikos šunų augintojų klubas labradoro retriverį jau 26 metus iš eilės titulavo populiariausiu šeimų augintiniu. Tai linksmi, draugiški, paklusnūs ir puikiai su vaikais sutariantys šunys. Juos renkasi šeimos ir dėl pagalbos lavinant vaikus.

Populiarūs policijoje, padeda neįgaliesiems

Tai tvirto sudėjimo šuo. Populiariausias jis Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV. Ši veislė buvo išvesta medžioklei. Nenuostabu, kad ir dabar dažnai naudojamas policijoje. Lengvai dresuojamas. Jie yra disciplinuoti. Tad labai mėgstami, kaip vyresnio amžiaus žmonių palydovai, taip pat socialinėje aplinkoje, kurioje yra neįgaliųjų. Pagal charakterį šis šuo gali būti ir kompanionas, ir terapeutas.

Lietuvoje jie pasirodė tik 1990 metais.

Energingas ir ištikimas šuo

Tai žaismingi šunys. Vidutinio dydžio ir trumpo kailio. Daug priežiūros jam nereikia. Tiesiog nepamirškite iššukuoti kailio ir parinkti tinkamą ėdalą, jį normuoti. Nėra nieko blogiau šios veislės šuniui nei antsvoris. Patogiai normuojamas sunu maistas brit care.

Taip pat Labradoro veislės šuniui reikia daug judėti. Šia augintinio savybe ypač džiaugiasi vaikai. Ar matėte reklamą, kurioje žiemą vaikus rogėmis tempia gražus, baltutėlis labradoras. Vėliau jam patiekiamas kažkokių gamintojų šunų maistas? Ši reklama puikiai atspindi Labradorų charakterį: meilę vaikams ir aktyviam poilsiui.

Mityba

Taigi šunų maistas ir visa mityba turėtų būti skirstoma į dvi dalis: sausas šunų maistas ir gamintas namuose. Gaminti patiems nėra visada tinkamiausias sprendimas, nes šuniui, kaip ir žmogui reikia subalansuotos mitybos. Ar esate tikri, kad galėsite stovėdami prie viryklės tai pasiekti savo jėgomis.

Tad lieka pirmas variantas, bet ir čia kyla nemažai dvejonių: koks sausas sunu maistas geriausias? Šiuo metu populiariausias yra: sausas sunu maistas super premium, sunu maistas josera, sunu maistas brit, sunu maistas acana. Tinkamiausias šunų maistas yra tas, kurį noriai valgo augintinis ir tas, kuris įkandamas šeimininko piniginei. Tad nesibaiminkite paieškoti kur yra sunu maistas akcija arba sunu maistas pigiau (atlikite paiešką internete). Galite tiesiog pirkti maistą didesniais kiekiais ir tokiu būdu nemažai sutaupyti. Nepamirškite maistą rinkti pagal šuns amžių ir svorį.

Similar Posts