baldų gamybaGyvenate mažame bute ir nežinote, kaip išdėlioti baldus, buitinę techniką ir aksesuarus? Skubame jums padėti! Net ir mažos erdvės būstas gali atitikti modernizmo idėjas ar įgyvendinti klasikinio interjero viziją. Svarbiausia – atrasti visus jūsų lūkesčius atitinkančius baldus. Minėtoji užduotis nėra tokia lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – didžiuosiuose prekybos centruose siūlomi baldų komplektai mažame bute gali atrodyti tiesiog griozdiškai, o pirkti tarpusavyje nederančius baldus – gana rizikingas žingsnis. Vienas praktiškiausių sprendimų – baldų gamyba, realizuojanti individualius jūsų tikslus ir pageidavimus.

Išnaudokite kiekvieną centimetrą

Vienas svarbiausių jūsų darbų – išnaudoti visą gyvenamą erdvę. Itin dažnai pamirštama erdvė ties lubomis. Jei tik galite – statykite aukštas sienines spintas ir sekcijas, kurios leis išnaudoti kiekvieną būsto centimetrą. Jei baldai yra kiek žemesni, nepamirškite, kad ant jų paviršiaus galite dėti rečiau naudojamus daiktus. Rinkitės baldus, turinčius daug atskirų lentynų ir stalčiukų – tai vienas praktiškiausių sprendimų daiktų laikymui ir komplektavimui.

Numatykite gyvenamojo būsto zonas

Suskirstykite butą zonomis. Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti neįmanoma, neskubėkite nuleisti rankų, pvz., efektyviai išnaudoję palanges, galite sukurti itin jaukią poilsio zoną – papuoškite palanges minkštomis pagalvėmis, žemiau jų įrenkite lentyną knygoms ar žurnalams. Tiksliai nustatykite, kur bus darbo ir miego zonos. Viena dažniausių klaidų – gyvenamojo būsto pavertimas vienu dideliu miegamuoju. Nepamirškite, kad lova skirta miegui, ant jos nereikėtų nei mokytis, nei dirbti, nei valgyti. Kitaip sakant, jums bus reikalingas stalas – šį galėsite naudoti kaip darbo priemonę ir kaip baldą pietums. Baldų gamyba siūlo kelių funkcijų stalus su išvažiuojančiomis lentynomis ir pakėlimo mechanizmais – toks baldas bus ne tik stilingiausias, bet ir praktiškiausias būsto akcentas.

Įsigykite daugiafunkcių baldų

Siekdami praktiškai išnaudoti gyvenamąją erdvę, privalote pagalvoti apie baldus-transformerius, atliekančius kelių baldų funkcijas, pvz., sulankstomą stalą, kurį galėsite naudoti ir kasdieniams pietums, ir susitikimams su draugais, ar tuščiavidurę banketę, kurią galėsite naudoti kaip žurnalinį stalelį ir daiktų saugojimo priemonę.

Parinkite tinkamas spalvas

Bendrai interjero vizijai svarbi ne tik baldų gamyba, bet ir spalvinė gama. Mažoms erdvėms rekomenduojamos šviesios spalvos, kurios vizualiai didina patalpą. Jei norite kambariui suteikti gilumo, rinkitės mėlyną atspalvį. Dryžuota sienų apdaila sukurs aukštesnio kambario vaizdą. Geriausias sprendimas – sienų spalvą derinti su grindų ir baldų spalva. Pagalvokite apie didelius pastatomus veidrodžius – atspindėdami šviesą jie sukurs erdvesnio būsto vaizdą.

Similar Posts