įmonės likvidavimasŠiek tiek apie profesionalumą

Jei žmogui svarbu, kad įmonės likvidavimas vyktų sklandžiai, pilietis ieško šios srities specialistų. Juk nesinori minti kryžiaus kelių, kol pagaliau pavyks surasti kokį geresnį sprendimą. Taip pat ir su buhalterinėmis paslaugomis ar įmonės steigimo reikalais – visur padeda profesionalai, tik svarbu nesidrovėti kreiptis.

Apie profesionalų pagalbą, apie įmones ir buhalteriją rašome ne tam, kad nuteiktume negatyviai ir sukurtume nuotaiką neva jūsų įmonė žlugs. Paskatinti kuo greičiau įkurti įmonę irgi nėra šio straipsnio tikslas.

Užtat pakalbėsime apie gandus ir apie jų sąsajas su verslo pasauliu.

Gandonešis skleidžia pletkus…

Gandai liaudyje vadinami pletkais. Kur bepasisuksi – visur gandai. Ta dainininkė laukiasi, tas politikas gali būti korumpuotas, ana direktorė gyvena jau su trečiu vyru, draugo draugas planavo pirkti brangų automobilį, sklinda kalbos apie naujai duris atversiantį sporto klubą… Daug dalykų aptariama nežinant konkrečių aspektų.

Įmonės likvidavimas irgi neretai apipinamas visokiausiais gandais. Pletkai po pletkų ir dar gausesni pletkai… O ko imtis, jeigu įmonės likvidavimo procesas tikrai aktualus? Kur kreiptis?

Kreipkitės į įmonę, padėsiančią išspręsti jūsų reikalus. Žmonės, kurie nuolat specializuojasi tokiose srityse kaip verslo kūrimas ar likvidavimas, neabejotinai padės ir pasistengs, kad visi etapai būtų kuo sklandesni.

Ar gandai visada blogai verslui?

Beje, kad jau prakalbome apie gandus, rūpi paklausti, ar jie visada žalingi. Kaip manote?

Įdomu, bet verslo pasaulyje gandai gali būti ir naudingi. Pavyzdžiui, nugirstate apie kokį nors užsienyje itin populiarų dalyką ir pateikiate jį gimtinės rinkoje. Turbūt prisimenate, kad vienu metu Lietuvą pasiekė vadinamųjų spinerių (suktukų) banga. Tai va, suskubusiems pardavinėti juos čia, trijų milijonų šalyje, nuskilo. Kažin ar užplūstų didelis pirkėjų srautas, jei dabar paskelbtumėte „Spineriai jau Lietuvoje“. Yra posakis „Kas pirmesnis, tas gudresnis“, ir versle jis tinka. Bet ne visada. Yra ir kitas posakis: „Neskubėk ir būsi pirmas.“ Kai kada geriau palaukti, išanalizuoti rinką. Būna atvejų, kai skubumas reiškia tiesų kelią į bankrotą.

Šiaip ar taip, linkime, kad įmonės likvidavimas būtų tik teoriniuose svarstymuose. Tegul verslas klesti!

 

 

 

Similar Posts