svetaines-kurimas

Kaip nedidelis verslas gali pasipelnyti iš internetinės svetainės?

Milijoną kartų esu girdėjusi pasiteisinimus:

„Mano verslas labai mažas. Kam man reikia kurti svetainę?“

„Svetainės kūrimas skamba kaip labai didelis darbas. Tad, ar gi verta?“

„Kam trukdytis? Mano klientai vis tiek tikriausiai net nepažiūrės į jį.“

Tačiau tiesa yra tokia, kad daugelis mažų verslų turi turėti svetaines.

svetaines-kurimas

Tai nereiškia, kad Jums reikia didelės, sudėtingos svetainės su daugybe funkcijų ir įmantrių animacijų. Kai kurie verslai puikiai pasitenkina su paprastais, informaciniais, 3 – 5 puslapių tinklalapiais. Toks ilgis įtraukia visus reikalingiausius dalykus: pagrindinį puslapį, šiek tiek informacijos apie įmonę, apie paslaugas, kontaktinius duomenis, ir galbūt informaciją apie klientus.

Tik su keliais puslapiais, Jūsų svetainė gali duoti apčiuopiamos naudos:

  1. Naujiems klientams suteiks informacijos apie įmonę. Jeigu norite plėsti savo verslą, kaip suteiksite informacijos savo klientams? Skambinimas telefonu yra kur kas daugiau darbo naujiems potencialiems klientams nei informacijos peržiūrėjimas internetinėje svetainėje. Tai klientams greičiau padeda gauti reikalingą informaciją, o Jums (galbūt) generuoti didesnius pardavimus.
  2. Lengvesnis ir pigesnis informacijos atnaujinimas nei ant spausdintos medžiagos. Vietoj to, kad atnaujintumėte tekstą, perredaguotumėte rinkodaros dalį, padarytumėte naują šabloną, ir po to atspausdintumėte (žinoma papildomos išlaidos) naująją medžiagą, svetainėje užteks tik perrašyti ir pateikti ją vartotojui.
  3. Vieta, kurioje suteiksite visą reikalingą informaciją. Atspausdintos medžiagos riboja teksto vietos, produktų nuotraukų, ar informatyvios grafikos kiekius. Internetinis puslapis gali sutalpinti kur kas daugiau vietos nei laiško dydžio popieriaus lapas. Tai nereiškia, kad Jūsų svetainė turi būti begalinė, tačiau galite sudėti daugiau informacijos nei ant spausdinto dokumento.
  4. Jūsų įmonė tampa profesionalesnė ir žinomesnė, plečiant įmonės prekinį ženklą. Svetainė gali padėti verslui sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį. Čia klientai galės lengvai gauti reikiamą informaciją. O jeigu ta informacija bus iš puikiai parašytos, lengvai naudojamos ir patrauklios svetainės, gera nuomonė apie įmonę garantuota. Tokia gera nuomonė naujiesiems potencialiems klientams parodo Jūsų išmanymą ir suteikia pasitikėjimą Jumis.
  5. Padeda naujiems klientams Jus rasti ir susisiekti. Svetainės kūrimas gali praplėsti rinkodaros galimybes tarp miestų – o kartais ir už šalies ribų. Jeigu Jūsų produktas ar paslauga gali būti pristatoma telefonu, internetu, ar netgi paštu, galite atverti naujas verslo teritorijas. Tik pagalvokite apie visus klientus, kurie galės prieiti prie Jūsų greičiau ir lengviau.
  6. Suteikia galimybę pasiekti verslo tikslus, kurių seniai siekiate. Jūsų internetinė svetainė taip pat gali padėti pardavinėti produktus ir paslaugas, didinti kontaktų sąrašą, ar mokyti potencialius klientus, rašant tinklaraščius savo verslo nišos tematika. Yra daugybė kitų dalykų, kuriuos atlieka svetainė. Pasikalbėkite su savo svetainės dizaineriu apie tam tikrus verslo tikslus ir svetainės kūrimą, kuri padėtų juos pasiekti.

Tai yra tik keli verslo privalumai, kuriuos suteikia internetinė svetainė. Žinoma, tai pareikalaus šiek tiek išlaidų ir laiko sukurti svetainei ir ją palaikyti. Tačiau, jeigu galvosite apie tai, ką gausite iš šio projekto, pamatysite, kad interneto svetainių kūrimas yra vertas pastangų.

Similar Posts