Gali būti, kad žmonija dar niekada taip nenorėjo mokytis, kaip dabar. Šiandien, kai tiek daug informacijos žmogui yra lengvai pasiekiama, įvairios mokymosi formos yra labai populiarios. O ir jų pasirinkimas tikrai platus. /ne vienerius metus tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje populiarėja vebinarai – tai dar viena mokymosi ir žinių dalijimosi forma, kuri padeda tobulėti ir mokytis patogiu būdu.

Kas yra vebinarai?

Vebinaras – tai žinių mokymasis, kai dažniausiai vienas ar daugiau žmonių tiesiogiai transliuoja savo paskaitą. Tiesioginis transliavimas yra svarbiausias vebinaro išskirtinumas.

Šiandien webinarai gali būti patys įvairiausi. Net ir nemokamai internete galima rasti tokių internetinių mokymų, kuriuose pasakojama apie tai, kaip padidinti savo pajamas, mokoma valdyti savo emocijas arba net puoselėti moteriškumą. Taip pat labai populiarus ir įvairūs siauresnių temų vebinarai, kurie moko, kaip dirbti su viena ar kita programa arba kaip pritaikyti tam tikras žinias praktikoje.

Kokie yra vebinarų privalumai?

Vebinaras yra vis labiau populiarėjanti mokymosi forma, nes tai yra tai, kas tinka šiuolaikiniam žmogui. Tokiu būdu mokytis yra patogu, lengva ir seminaro metu galima gauti daug žinių.

    • Patogumas. Ko gero, svarbiausias privalumas kodėl vebinarai yra tokie populiarūs, yra tai, jog tai pirmiausia yra labai populiaru. Vebinare dalyvauti galite iš bet kurios vietos, kurioje yra internetas. Tad vebinarą stebėti galite atostogaudami, važiuodami automobiliu ar laukdami eilėje prie gydytojo kabineto. Taip pat tai yra privalumas ir lektoriui, kuris gali vebinarą transliuoti iš pasirinktos vietos.

    • Interaktyvumas. Tiek lektoriui, teik klausytojams patogu tai, kad vebinaras yra transliuojamas tiesiogiai, taigi tai reiškia, jog tai yra interaktyvus mokymosi būdas. Vebinaro metu klausytojai gali užduoti klausimus lektoriui, bendrauti ir diskutuoti, o tai yra daug patraukliau nei tik klausytis nuobodžiai dėstomos teorijos.

    • Didelė auditorija. Dar vienas privalumas, kuris ypač svarbus vebinaro lektoriui, tai plati auditorija. Organizuojant įprastus kursus reikia riboti vietų skaičių pagal tai, kiek žmonių telpa pasirinktoje auditorijoje. O štai internetiniai webinarai gali būti transliuojami tokiam klausytojų kiekiui, kiek jų susirinko. Taigi dažniausia tai yra labai pati auditorija.

    • Gera kaina. Tai, kad vebinaras vienas, o klausytojų daug, yra privalomas ir patiems klausytojams. Nes tai leidžia pasiūlyti gerą vebinaro kainą vienam klausytojui. Tai yra daug pigesnis mokymosi būdas nei vykti į specializuotus kursus. O trumpesni naudingi vebinarai šiandien dažnai transliuojami ir visai nemokamai.

Similar Posts