Paskutiniu metu vis daugiau žmonių susimąsto apie tokį variantą, todėl natūralu, kad kyla ir nemažai klausimų. Juk televizijos transliacija galima mėgautis ir taip, tad kam dar papildomai kažką užsisakinėti bei už tai mokėti? Tačiau žmonės šią paslaugą renkasi tikrai ne atsitiktinai. Kadangi ji turi daugybę privalumų. Pavyzdžiui, galima stebėti žymiai daugiau kanalų, tarp kurių ne tik įprasti lietuviški, bet ir specifiniai užsienietiški. Kas leidžia pasiekti įvairesnį turinį. Taip pat galima žiūrėti mėgstamas laidas ar filmus tada, kai norisi. Nes visuomet juos galima atsisukti, todėl nesate priklausomai nuo transliacijos laiko. Lygiai taip pat nebūtina stebėti reklamų, kurias taip pat paprastai galima tiesiog prasukti. Kas tikrai tokią paslaugą padaro išskirtine.

Ar tikrai ji tokia populiari?

Iš tikrųjų, tai taip. Dabar vis daugiau žmonių renkasi būtent tokį variantą, o ne įprastą tiesioginę transliaciją. Tuo labiau, kad išmanioji televizija turi tiek daug privalumų, bet tuo pačiu nereikalauja didelių išlaidų. Tai priklauso nuo pasirinkto plano, tačiau galutinė suma kartais sieks vos kelis ar keliolika Eurų per mėnesį. Kas tikrai nebus daug, ypač, jeigu mėgstate stebėti tam tikras specifines laidas ar kanalus, kurių įprasta televizija nerodo. Todėl vis daugiau žmonių šią paslaugą laiko jau ne privalumu, o savaime suprantamu dalyku, be kurio negalėtų įsivaizduoti savo gyvenimo.

Kiek kanalų galima stebėti?

Tai labai priklauso nuo konkretaus pasirinkto plano bei tiekėjo. Kadangi kiekvienas iš jų gali pasiūlyti skirtingas sąlygas. Tačiau praktiškai visais atvejais išmanioji televizija suteiks galimybę matyti net keliasdešimt skirtingų užsienio transliuotojų kanalų. Iš kurių kiekvienas galės atrasti patinkantį turinį. Taip pat kai kurie kanalai gali būti užsakomi papildomai už tam tikrą mokestį arba iš karto įtraukiami į bendrą planą. Todėl visus šiuos niuansus geriausia būtų aptarti su šioje srityje dirbančiais specialistais arba apie juos daugiau pasidomėti jau renkantis planą. Kadangi tuomet galima pamatyti visas siūlomas sąlygas bei jas palyginti. O tuomet jau viskas bus aišku.

Similar Posts