FiskarsKokybė – skambus žodis. Dažnai vien pavadinimo nepakanka, kad įsitikintume kokybe. Fiskars padavimams kalba pats už save, tačiau kai kurie vis dar netiki, kad tai tikrai kokybiškas prekės ženklas. Dėl to Fiskars įrankiai yra bandomi praktiškai.

99 iš 100 Fiskars įrankių šeimininkų yra patenkinti kokybe. Tai pasako labai daug. Visų pirma tai, kad šis suomių gamintojas rimtai žiūri į savo produkciją ir ateities perspektyvas. Peilis – ne lėkštutė. Jo neperkame dažnai. Paprastai geras peilis tarnauja 10-20 metų. Daugiau nereikia, nes nudyla ašmenys ir forma praranda pirminę išvaizdą. Kirvis turėtų būti įsigyjamas taip pat, tačiau pagrindinė to kliūtis – netvirtas kotas, kuris gali sulūžti nuo itin didelio smūgių į medį skaičiaus. Abu minėti įrankiai turi tarnauti dešimtis metų. Be jokių kompromisų.

Kokią situaciją matome dabar? Peilį galima nusipirkti už 2 eurus. Kirvį mediniu kotu – už 8 eurus. Kiek tokie įrankiai tarnauja? Gal metus, o gal tik mėnesį. Tada vėl reikia pirkti naują. Įsivaizduokite, kad kartą per metus jums reikia įsigyti po naują peilį. Per 10 metų išleidžiate 20 eurų. Tuo tarpu kokybiškas ir dar ilgiau tarnaujantis Fiskars peilis kainuoja 8-15 eurų. Ir jis tikrai tarnauja ilgiau, nei 10 metų. Argi tai ne puikus būdas sutaupyti?

Panaši situacija su sodo įrankiais, kurių jums reikia kiekvienais metais, nesvarbu, ar tai bus kastuvas, grėblys, ravėjimo nageliai ar šakės. Pastarosios yra patvarios ir paprastos, tačiau tikras menas yra pagaminti tvirtą ir subalansuotą kotą. Šis menas pažįstamas seniesiems staliams, kurių amatas dabar, deja, nyksta.

Fiskars išgarsėjo dėl savo žemės ūkiui skirtų įrankių dar prieš beveik 100 metų. Suomijoje ji gamino itin patikimus metalinius įrankius, kurie patiko ne tik suomių, bet ir švedų bei norvegų ūkininkams. Skandinavai turi puikias plieno lydymo tradicijas, todėl per šimtmetį Fiskars išaugo į labai rimtą gamintoją. Kiekvieno lietuvio namuose turėtų būti bent po vieną kokybišką Fiskars įrankį. Tai garantuota kokybė už priimtiną kainą.

Dabar šiuos įrankius galima įsigyti ir internetu ir dar labiau sutaupyti.

Similar Posts