kostiumu nuoma

Kaip turi atrodyti tobulai tinkantys kostiumai vyrams?

kostiumu nuomaKostiumus vyrai pradėjo nešioti XIX –  amžiaus pabaigoje, o išpopuliarėjo jie XX – ame amžiuje. Nuo to laiko kostiumai vyrams yra ne tik iškilmių simbolis, tačiau ir svarbių susitikimų, vyro socialinio statuso ženklas.  Jie keičia savo madas, formą, bet neišlipa iš vyro spintos. Todėl jo pasirinkimas neturėtų vykti paskubomis.

Perkame ar keliaujame pas siuvėją?

Kostiumai vyrams yra moteriškos juodos suknelės ekvivalentas. Tai reiškia, kad stilingi kostiumai vyrams yra tūkstantį kartų daugiau nei medžiagos skiautė savo gėdai prisidengti. Šis rūbas simbolizuoja vyro likimą. Todėl jeigu ruošiatės jį vilkėti dažnai stenkitės rinktis tradicines spalvas ir spjaukite į prabangių parduotuvių vitrinas, nes pigus kostiumai gali būti nė kiek neprastesni. Tereikia žinoti kur ir ką pirkti.

Kita vertus, individualiai pasiūti kostiumai vyrams yra tobulas pasirinkimas. Tačiau turbūt 99 proc. vyrų kostiumus perka internete arba parduotuvėse.

Amerikietiškas ir britiškas, itališkas pasirinkimas

Nesvarbu kur pirksite ir už kiek kostiumai vyrams internetu gali būtų trijų tipų, t.y. amerikietiškas ir britiškas, itališkas. Nepaisant to, kad kostiumo kilmė siejama su britų laivynu.

Vis dėlto, amerikietiškas kostiumas yra labiau „verslininko”, t.y. su trimis sagomis ir švarkais su natūralia pečių linija. Šių kostiumų kelnės negali liesti batų pakulnės. Šis siluetas truputy lieknina, todėl jį reiktų rinktis pagal vyriškos figūros tipą.

Kaip jau ir lengva nuspėti britiško stiliaus kostiumai vyrams panevezyje ir visoje likusioje pasaulio dalyje yra atpažįstami iš švarko su dvejomis sagomis. Toks švarkas jau turi suformuotą pečių liniją, yra susiaurintas per liemenį. Šios kelnės klostuotis ir uždengia batus.

Žodžiu, vienas standartas tinka ir savo, ir po dviejų dešimtmečių keliamoms vaikų vestuvėms.

Kai kurie išskiria europietišką kostiumo versiją, kurią išdidžiai pavadina itališku. Tiesa itališkas kostiumas yra šių dviejų stilių mišinys.

Renkamės pagal amžių

Siuvėjai ir dizaineriai tikina, kad britiško stiliaus vyriskų kostiumu nuoma ir pirkimas labiau tinka vyresnio amžiaus žmonėms. Tačiau kiekvienas renkamės pagal save, todėl ir taisyklės čia būti negali. Tiesa, britiško stiliaus kostiumai vyrams kaune ir vyriški kostiumai vilniuje yra populiaresni už amerikietiškus.

Būtina paminėti, kad kostiumai vyrams vilniuje yra vienas populiariausių aprangos pasirinkimo sprendimų. Vyrai juokauja, kad kostiumas juos išgelbėja nuo beprotiškų minčių, ką rengtis rytoj.

 

Similar Posts