vardiniai laikrodžiaiJei telefonas seniai nebėra priemonė, padedanti vien susisiekti skambučiu ar SMS žinute, tai kodėl laikrodį turėtume prisiminti tik prireikus sužinoti laiką? Tokį klausimą išspręsti sumanė ne tik telekomunikacijų bendrovės, greta mobiliųjų telefonų, kompiuterių bei kitų įrenginių pradėjusios gaminti ir išmaniuosius laikrodžius, bet ir pasaulyje žinomi gamintojai, kurių vardiniai laikrodžiai mėgiami daugybę metų: pastarųjų laikrodžiai papildyti daugybę papildomų funkcijų, paverčiančių šiuos moderniais šiuolaikiniais įrenginiais.

Vardiniai laikrodžiai siejami su giliomis gamybos tradicijomis ir atpažįstami vos tik į juos pažvelgus. Viena vertus, tai liudija pastarųjų populiarumą ir svarbią dalį rinkoje, tačiau iš kitos pusės žiūrint, kvepia „užmigimu ant laurų“ ir nuoboduliu, ar ne? Laikrodžių gamintojai, siekdami pritraukti naujus klientus ir nustebinti nuolatinius, siūlo vardinius laikrodžius, papildytus išmaniosiomis funkcijomis.

Kuo gali nustebinti išmanieji vardiniai laikrodžiai?

  • laikrodžio apyrankės keičiamos atsižvelgiant į norus ir aplinkybes – silikoninės, metalinės ar odinės. Dėl šio universalumo išmanieji laikrodžiai dera ne tik prie sportinės aprangos, bet ir ir solidaus dalykinio įvaizdžio.
  • laikrodžiuose integruotas GPS imtuvas nepamainomas bėgimo entuziastams, kurie nuo šiol gali būti saugūs net ir nuošaliose vietose.
  • išmanieji laikrodžiai sujungti su mobiliaisiais įrenginiais, tad suteikiama operatyvi informacija apie gaunamus skambučius, SMS žinutes, elektroninius laiškus.
  • galima nustatyti įvairius įspėjimus.
  • muzikos valdymo galimybė.
  • širdies ritmo, bėgimo greičio ir kitos informacijos fiksavimas ir saugojimas atmintyje.
  • išmaniesiems laikrodžiams siūlomos programėlės nuolat atnaujinamos, tad galite tikėtis naujovių, palengvinančių ir paįvairinančių gyvenimą.

Išmanieji laikrodžiai gali būti pritaikyti prie abiejų lyčių, skirtingų amžiaus grupių žmonių bei individualių poreikių. Kokios programėlės palengvintų jūsų gyvenimą? Kokią pinigų sumą galite skirti šiam pirkiniui? Pirmenybę teikiate tradiciškai mygtukais valdomam išmaniajam laikrodžiui (kai laikrodžio ciferblatas mažas, šiuo naudotis papasčiau) ar turinčiam jutiminį ekraną? Turite mėgiamą laikrodžių ar telekomunikacijų gamintoją ir norite susipažinti su pastarojo siūlomomis naujovėmis ar nesate prisirišę prie jokio prekinio ženklo ir ieškote gaminio, labiausiai atitinkančio jūsų poreikius? Atsakę į šiuos klausimus, išsirinksite sau tinkamiausią išmanųjį laikrodį: įsitikinsite, jog tradicijos ir šiuolaikinės išmaniosios technologijos gali derėti tarpusavyje.

Similar Posts