iPhone remontas ir servisasApple visada šį argumentą pasitelkia, kai tenka aiškintis apie itin aukštas įrenginių kainas. Apple produkcijos vertė su laiku krenta mažiausiai lyginant su kitais gamintojais. Tai tiesa. iPhone yra geidžiami telefonai net praėjus keliems metams nuo jų išleidimo. Žmonės iki šiol perka iPhone 6S, nors rinkoje pasirodė ir 8 ir dar aukštesnė jo versija – iPhone X.

Būtent dėl vertės sugedusio iPhone remontas ir apsimoka. Kam pirkti naują telefoną už kelis šimtus eurų, jei galima pasikeisti ekraną už 50 eurų ar mažiau ir telefonas atrodys kaip naujas? Ypač, jei papildomai įsigyjama apsauginė nugarėlė per kurią subraižytas dangtelis jau nebesimato ir niekam nekelia jokių klausimų.

Bet kuris iPhone servisas pasakys, kad remontas – puiki išeitis, bet tik iki tam tikro modelio. Kurio? iPhone 4 ir iPhone 4s jau nebeapsimoka taisyti. Internete apstu skelbimų, kur žmonės parduoda naudotus iPhone 4 telefonus už 30-40 eurų, tad kam mokėti tiek pat už remontą?

Jei turite iPhone 5 ir aukštesnę versiją, remontuoti tikrai apsimoka. Aišku, blaiviai įvertinus įrenginio gedimus. Jei telefonas sugadintas visiškai ir reikės keisti ekraną, bateriją ir krovimo lizdą, vargu ar išleistas 100 eurų už remontą bus labai protingos išlaidos.

Dar viena priežastis, dėl kurios iPhone remontas apsimoka yra programinės įrangos atnaujinimas. Jei nusiperkate senesnio modelio telefoną su Android operacine sistema, gali būti, kad ji bus senos versijos. Jos neatnaujinsite į naują, kad galėtumėte džiaugtis visais OS teikiamais privalumais. Su iOS operacine sistema viskas kitaip. Net senesnių modelių telefonai gali būti atnaujinami iki 9 versijos (naujausia – 10). Taigi, telefonas senas, o „vidus“ – kaip pas naujus telefonus. Greičiausiai dėl to telefonas striginės, tačiau Apple pažadėjo ištaisyti šią apmaudžią klaidą, kurią patys ir padarė.

iPhone servisas dažniausiai remontuoja stiklus, baterijas ir maitinimo lizdus. Kameros, garsiakalbiai, nugarėlės – ne tokie dažni gedimai, tačiau ir jų pasitaiko. iPhone remontas yra atliekamas ne tik oficialiame servise, bet ir privačiuose, kurie specializuojasi darbui su iPhone. Kuo didesnis remonto meistrų pasirinkimas, tuo kainos mažesnės. Tiesa, detalės yra gana brangios, nes naudojamos tik originalios (automobilių rinkos principai čia neveikia).

Similar Posts