tentaiJei kaip tik šiuo metu ieškote pigesnio lauko reklamos varianto, tada verta pasvarstyti apie reklama ant tento. Tentai – tai puiki lauko ir vidaus reklamos priemonė, spausdinama ant tvirtų, didelio formato audinių. Tentu gamyba užsiima įvairios spauda užsiimančios įmonės, galinčios pasiūlyti platų asortimentą.

Tentai ir jų gamyba

Esminis tentų privalumas – ypatingas tvirtumas. Tentai gaminami ant itin patvaraus audinio, kuris yra atsparus įvairioms oro sąlygoms. Tentų audinys pasižymi išskirtine savybe – gaminamas iš specialių medžiagų, kurios yra atsparios drėgmei ir neleidžia spalvoms greitai išblukti. Vadinasi spauda ant tento jūsų nenuvils: tentas jums tarnaus net iki 5 metų, tad tai puiki investicija į jūsų verslą – reklama per ilgesnį laiko tarpą pasieks didesnę tikslinę auditoriją. Vis dėlto reikia gerai apgalvoti, ką norite savo reklamoje pavaizduoti bei kokią žinutę adresatui nusiųsti. Reklama ant tento neturi būti ypatingai perkrauta nei tekstu, nei vaizdiniais elementais. Juk adresatas tikriausiai neturės daug laiko šifruoti ilgo teksto ir neaiškių vaizdo elementų, kol jis vairuos kelyje, greičiausiai trumpam užmes akį, stovėdamas kamštyje. Tai gali būti jūsų įmonės reklaminis šūkis, logotipas, o gal tik telefono numeris ir nuoroda į jūsų internetinį puslapį. Svarbu tinkamai viską apgalvoti, galbūt atlikti rinkodaros tyrimą ir pasitelkti profesionalų komandą, juk šios sekundės – itin svarbios. Taigi, per šias kelias sekundes adresatas turi ne tik užfiksuoti, bet ir įsidėmėti jūsų įmonės siunčiamą žinutę.

Tentų rūšys

Reklamai galima rinktis iš kelių tentų rūšių. Vienas populiariausių – tentai automobiliui. Tokiais tentais ypatingai svarbu papuošti įmonės automobilį. Tai jūsų įmonės vizitinė kortelė, pasieksianti reikiamą auditoriją įvairiuose šalies ar net pasaulio pakraščiuose. Juk neretai vairuotojams kelyje užkliūva ir reklaminė informacija ant automobilių, galbūt kaip tik tuo metu jam reikia jūsų paslaugos ar prekės. Jei nesinori apgriozdinti automobilio, tada šią problemą išspręs kita alternatyva – tentai priekaboms. Tai taip pat judri transporto priemonė, pasieksianti reikiamą klientų ir vartotojų ratą. Tentų gamyba gelbsti ir vandens pramogas teikiančias įmones, kadangi tentai valtims – puiki reklama ant vandens. Kur kas stabilesnė ir nemigruojanti reklamos priemonė – tentai pavesinems. Tai optimaliausias reklamos būdas įmonėmis, turinčioms lauko staliukus (restoranams, kavinėms) bei viešbučių ar kaimo turizmo pavėsinėms. Be to, iš tokių tentų galima suorganizuoti ir pastatyti reklaminį kioskelį parodose, pristatymuose, o jūsų išskirtinio dizaino tentas išsiskirs iš būrio kitų parodos ar pristatymo kioskelių. Galbūt tai taps jūsų sėkmės raktu?

Tentai – mobili reklama

Kaip matyti iš aptartų tentų rūšių, tentai suteikia reklamai mobilumą. Jei ji montuojama ant automobilio ar priekabos, tai ji migruos po skirtingus rajonus, miestus bei šalis, taip plėsdama žinią apie jūsų teikiamas paslaugas. Tą patį galima teikti ir apie tentus ant motorinių ir paprastų valčių. Visgi, šis sąrašas neapsiriboja tik šiomis transporto priemonėmis, juk pasitelkus vaizduotę bei techniškai suderinus su specialistas, tentai vilnius suteiks progą galbūt net išbandyti reklamą ant tentų ir ore. Ar ne šauni idėja skrendant oro balionui, lėktuvui matyti iš paskos skriejančią jūsų reklamą? Viskas priklauso nuo jūsų ir idėjų kiekio. Tada belieka išsirinkti tentų gamyba užsiimančia įmone bei suderinti savo lūkesčius bei norus. Tad dabar kur kas sunkiau teigti, kad tentai – menkavertė ir nuvalkiota reklamos priemonė.

Similar Posts