automobilių nuoma

Jeigu jau planuojate atostogas, pats laikas pradėti galvoti ir apie transportą jų metu. Ypač keliaujant Lietuvoje, dažnai pasirenkamas lengvasis automobilis. Geriausias sprendimas – automobilių nuoma. Daugelyje Lietuvos miestų nuomos salonai siūlo platų automobilių pasirinkimą. Nuomotis galim jau ne tik kurortuose ar didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose. Visgi, kaip pasirinkti, kai pasiūla didelė ir nesinori apsirikti?

 

Ieškokite Jums patinkančio

Tai galėtų būti vienas iš atsakymų, jeigu klaustumėte, kaip reikėtų pasirinkti, kuriame nuomos salone rinktis automobilį. Tačiau šis atsakymas kalba daugiau ne apie patį saloną, o apie automobilį. Taip jau yra, kad ieškote konkrečios transporto priemonės. Jeigu tiksliai žinote, kokio automobilio Jums reikia, galimų nuomininkų sąrašas iš karto gerokai sutrumpėja. Daugelis profesionalių nuomos punktų, tokių kaip RentCar siūlo platų modelių ir markių pasirinkimą. Todėl dar prieš pradėdami naršyti nuomos salonų svetainėse, geriausia būtų, jeigu jau iš anksto nuspręstumėte, kokį automobilį ketinate nuomoti. Taip sutaupysite daug laiko ir iš karto atkris salonai, kurie nesiūlo Jūsų kriterijus atitinkančio varianto.

 

Rinkitės oficialumą

Jeigu norite būtų tikri, kad automobilių nuoma būtų kokybiška paslauga, geriausia būtų rinktis oficialų ir patikimą nuomos saloną. Vis dažniau Lietuvoje automobilių nuomos rinkoje galima pastebėti ir kiek smukesnius, kitokius žaidėjus. Pavyzdžiui, kai automobiliai nuomojami iš privačių asmenų. Tai vadinamoji dalinimosi ekonomika. Net jeigu Jus ir sužavėjo tokius skelbimus talpinanti svetainė, negalvokite, kad tai įmonės paslauga. Dažniausiai tai yra privatūs pavieniai asmenys, kurie nuomoja savo nenaudojamus daiktus. Nuomojant automobilį tokiu būdu, rizikuojate išsinuomoti prekė, kuri neatitiks nei jos aprašymo, nei Jūsų keliamų reikalavimų. O iškilus konfliktui, vienintelis jo sprendimas bus – teismo kelias. Skirtingai nei atvejai, kai iškyla nesutarimų nuomojant automobilį oficialiame salone. tuomet Jūsų teises, kaip ir visų vartotojų, gina valstybinės Lietuvos institucijos.

 

Kaip patikrinti patikimumą?

Jeigu jau išsirinkote Jums patikusį nuomos punktą, būtinai pasidomėkite, ar tai patikimas rinkos žaidėjas. Automobilių nuoma yra gana populiari paslauga. Kaip dažnai būna, kur didelė pasiūla, ten atsiranda ir sukčių. Geriausias būdas įsitikinti, jog paslaugų teikėjas yra patikimas ir gali užtikrinti kokybiškas paslaugas, yra pasidomėti rekomendacijomis ir atsiliepimais. Skirkite tam šiek tiek laiko. Galbūt oficialiame įmonės puslapyje, o gal socialiniame tinkle ar viešai skelbiamų duomenų portaluose surasite anksčiau iš šio teikėjo paslaugas jau pirkusių klientų rekomendacijų. Jeigu atsiliepimai geri, vadinasi, neklydote pasirinkdami. Jeigu pamatysite, jog vienas po kito seka neigiami atsiliepimai ir skundai, susimąstykite, gal neverta rinktis tokio paslaugų teikėjo.

 

 

Similar Posts