Savitarnos sistemaDidieji prekybos centrai kaip įmanydami suka galvas, kaip paskatinti klientus eiti apsipirkti pas juos, o ne konkurentus. Siūlomos įvairios akcijos, bei platesnė produktų pasiūla, o kartais ko tereikia, tai patogesnis ir greitesnis aptarnavimas. Šiuolaikiniam žmogui tai yra labai svarbu, kadangi po ilgos darbo dienos jis mažiausiai nori stovėti ilgose eilėse. Savitarnos sistema – galimybė kiek sutrumpinti eiles. Apskritai, vis daugiau verslininkų (tiek didelių, tiek mažų) atranda savitarnos privalumus ir džiaugiasi, kad tai padėjo pagerinti pelną.

Savitarnos sistema turi labai daug pliusų palyginant su įprastu aptarnavimu, kuris šiuo metu vis dar dominuoja. Išskirsime pliusus, kuriais turėtumėte pasinaudoti.

  • Pradėkime nuo to, kad tai galimybė ženkliai sumažinti eiles. Įprastose eilėse, žinoma, jas gaišina ne pardavėjos, tačiau lėti asmenys, kurie ateina pasikalbėti, pasidairyti. Tokiu atveju neskubėdami skaičiuoti centus arba dėti prekes į savo krepšį jie gaišina visą eilę. Štai savitarnoje apsitarnaujama norimu greičiau ir kadangi jomis dažniausiai naudojasi jauni žmonės – per minutę apsitarnauja kur kas didesnis skaičius.
  • Šiuo metu galima įsigyti tokias savitarnos kasas, kuriose galima sumokėti tik naudojantis bako kortele, taigi tikslingai prieina tie asmenys, kurie negaiš laiko ieškodami centų.
  • Savitarnos kasos taip pat priima ir nuolaidų korteles, kuriose išsaugoma informaciją apie pirkėją. Žinant, ką konkretus asmuo dažniausiai perka – jam stengiamasi pasiūlyti vienus arba kitus produktus. Laimi abi pusės.
  • Sistema palyginus su jos suteikiamais pliusais – pigus pasirinkimas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai puiki galimybė pagerinti klientų apsipirkimo kokybė. Jeigu norite sukurti jiems geresnes sąlygas – savitarna yra labai didelis žingsnis pirmyn.

Savitarnos kasos prieinamos daugelyje prekybos vietų. Verslininkai džiaugiasi, kad palyginus įrangos kainos nėra didelės, o nauda gretai pastebima. Kadangi daugelis žmonių gali patikrinti, jog pastebėjo akivaizdžius pliusus – keista, kad kai kurie verslininkai neįvertina šios puikios galimybės. Jeigu norite, kad įranga tarnautų kokybiškai – pirkite tik iš patikimų tiekėjų ir tik žinomos įmonės produkciją.

Ateitis yra Jūsų rankose. O šiandien svarbiausias yra klientas.

Similar Posts