Baldai_tiramolla

Daugiafunkciniai baldai – puiki išeitis nedidelių butų šeimininkams

Baldai_tiramolla

Pastaruoju metu vis daugiau gaminama tokių baldų, kurie tiesiog žavi savo funkcionalumu ir tuo pačiu neužima daug vietos namuose. Tokie daugiafunkciniai baldai-transformeriai labiausiai tinka gyvenantiems nedideliuose būstuose.

Nedideliame bute ar kambaryje su laiku darosi vis sudėtingiau sutalpinti reikalingus baldus ir daiktus taip, kad būtų jauku ir patogu gyventi. Baldų dizaineriai jau seniai bando spręsti šią problemą teikdami įvairius siūlymus, kaip patalpas padaryti talpias, stilingas ir tuo pačiu maksimaliai funkcionalias.

Šiandien ši problema jau neatrodo tokia didelė ir neišsprendžiama. Šiuolaikiniai baldų gamintojai, paisydami naujausių baldų tendencijų, siūlo puikius baldus-transformerius. Ir tai ne tik išskleidžiami stalai, o ir specialūs baldų komplektai, sujungiantys ir puikiai talpinantys darbo ir poilsio vietas nedidelėje patalpoje.

Tiramolla stiliaus baldai paauglių kambariui

Tai itališki daugiafunkciniai baldai vaikų kambariui. Šie originalaus dizaino baldai leidžia optimaliai išnaudoti ir originaliai baldais apstatyti net labai mažus kambarius.

Tiesiog žavi originalus šių baldų komplektų, skirtų paaugliams, dizainas ir išplanavimas. Juose pagalvota apie viską. Visi baldai suplanuoti ir įkomponuoti taip, kad būtų patogu ir saugu jais naudotis.

Pavyzdžiui, spinta, kompiuterio stalas ir kiti baldai yra išdėstomi ant pakylos, o po ja “paslepiamos“ ištraukiamos lovos. Taip viename nedideliame kambaryje gali laisvai ir nevaržomai gyventi du ar daugiau vaikų.

Baldai – viskas viename

Dar viena puikus baldas nedideliems kambariams yra spinta “viskas viename“. Į šios spintos vidų specialiu būdu “pasislepia“ suaugusiųjų lova, o spintos viršuje įrengiama miegamoji vieta vaikui.

Kai visi išskleidžiami baldai suskleisti, ši spinta niekuo nesiskiria nuo įprastų spintų, tik yra šiek tiek platesnė. Be to, kad šis komplektas puikiai išsprendžia dviejų miegamųjų vietų problemą, jis dar ir puikiai sutalpina daug reikalingų daiktų. Šioje sistemoje taip pat yra darbo stalas, daug ištraukiamų stalčių ir dėžių įvairiems daiktams sudėti.

Mokyklinio amžiaus vaikai puikiai jausis ir bus saugūs naudodamiesi tokiu baldu. Miegamojoje dalyje, esančioje ant spintos, įrengtos apsauginės sienelės.

Dviaukščiai baldai vienam žmogui

Šiandien rinkoje yra ir visai paprastų baldų modelių, pagamintų iš medžio masyvo. Viršutinėje dalyje įrengiama miegamoji vieta, o po ja, apačioje, įrengiama jauki mokslo ar darbo vieta su stalu. Tokie baldų modeliai patinka ir tinka paaugliams, nes kainuoja nedaug. Pasitelkus fantaziją šiuos baldus galima nudažyti norimomis spalvomis ir įrengti gerą apšvietimą.

Kambariams su aukštomis lubomis

Tokiuose kambariuose miegamąją vietą galima įrengti virš laiptų ar ir virš įėjimo durų į kambarį. Žinoma, jei lubų aukštis yra pakankamai didelis. Po tokia aukštai įrengta miegamąja vieta atsiranda jaukus kampelis ramiems pasisėdėjimams su knyga ar vaikų žaidimams.

Kambaryje, kuriame gyvena du vaikai, palei vieną sieną galima įrengti lango pavidalo spintą, kurioje tilps daug drabužių ir kitų reikalingų daiktų. O tokios spintos centre puikiai tilps dvi patogios ir neaukštos miegamosios vietos. Tokią spintą nesudėtingai galima įsirengti ir savomis jėgomis, jei turite noro, šiek tiek įgūdžių ir reikalingų įrankių.

Mini-kambarys kambaryje

Miegamąją zoną kambaryje galima suskirstyti zonomis, spinta atskiriant reikiamą ilgį. O susidariusiame plote puikiai tilps atskiras miegamasis. Įrengus paprastas sustumiamas duris, bet kuriuo metu galima užsidaryti ir netrukdomam ilsėtis.

Ir štai dar ką norėtųsi paminėti – o gi apvalią transformuojamą lovą. Ši lova vienu judesiu iš miegamojo baldo virsta dviem patogiomis sofomis svečiams ar namiškiams prisėsti.

Taigi naudojant aprašytus ar kitus panašius baldus-transformerius maksimaliai išnaudojama turima būsto erdvė ir paįvairinamas interjeras.

Similar Posts