azuolines grindys

Ąžuolinės grindys – indėlis į tobulą būstą

Ąžuolas nuo seno siejamas su tvirtumu. Juk net sakoma „stiprus kaip ąžuolas“. Kai kreipiamasi į sveiką, tiesaus stoto žmogų, šio medžio pavadinimas pritaikomas ir metaforiškai. Nenuostabu, jog ir ąžuolinės grindys puikiai vertinamos. Jos sulaukia nemažo dėmesio – juk svarbu, kad būstas pasižymėtų tvirtumu.

Norint visapusiško jaukumo ieškoma atitinkamų sprendimų. Jaukumo sąvoka statant ar remontuojant namą išsirutulioja į didžiulę sritį. Jei būstas dailus, bet verčia bijoti menkiausio vėjo, tai jau kažkas ne taip… Jei kiekvienoje detalėje atsispindi tvirtumas, bet neprisiverstum pastato pavadinti nors kiek gražiu, vėlgi nelabai kas… Tad reikia ieškoti aukso viduriuko. Štai landero.lt ąžuolinės grindys įvertinamos daugybės žmonių, statančių ar panorusių atnaujinti gyvenamąją erdvę. Toks medinis pagrindas patinka tiek natūralumo šalininkams, tiek dizainui didžiulę reikšmę teikiantiems asmenims, tiek ieškantiems ilgaamžio sprendimo.

azuolines grindys

Natūralumo ir jaukumo sąveika

Kas gali būti natūraliau už medį? Ir tas jausmas, kai po kojomis jaukus pagrindas… Juk ir šiluminės tokių grindų savybės džiugina. Tai sprendimas, puikiai tinkantis kiekvienuose namuose ir netgi tampantis tam tikru traukos centru. Argi vilioja sena vieno kambario grindų danga, kai kitame kambaryje sudėtos pasakiškos ąžuolinės grindys?

 

Dešimtys (ne tik pilkų) atspalvių

Kad ir kaip džiugintų natūralumas, kad ir kaip norėtųsi jaukumo, nemaža reikšme taip pat pasižymi dizaino subtilybės. Rodos, mediena tos pačios rūšies, tai pasirinkimų gausos kaip ir neturėtų būti. Tačiau užsukus į parduotuvę galima maloniai nustebti. Ne vienas dizaineris ąžuolines grindis įvertintų dešimčia balų iš dešimties, o šimto procentų skalėje mirguliuotų solidus šimtukas.

 

Kas bendro tarp ąžuolinių grindų ir vėžlio kiauto?

Vėžliai gyvena ilgai. Palaukite, šiame straipsnyje turėtume kalbėti ne apie gyvūnus, ar ne? Tačiau neskubėkite daryti skubotų išvadų, nes vėžlys čia visai į temą. Įsigytos iš landero.lt ąžuolinės grindys džiugins ilgai. Labai ilgai. Todėl nejučia užsimezga sąsajos su ilgaamžiais gamtos kūriniais. Kadangi minėtos medienos pagrindas itin tvirtas, kyla asociacijos ne tik su vėžlio kiautu, bet ir su skydu.

 

Grindys iš ąžuolo yra toks sprendimas, apie kurį galima kalbėti kaip apie tikslingą investiciją. Šiuo atveju investuojama į būsto jaukumą, grožį, taip pat į tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Kadangi pasirinkimo gausa stebina, patinkančias grindis suranda kiekvienas. O kai jos jau sudėtos, namus užplūsta natūralumo padiktuota harmonija.

Kaip dar padaryti namus jaukesniais skaitykite straipsnyje: http://www.dssolutions.lt/statyba/kodel-verta-rinktis-medinius-langus/

 

 

Similar Posts