kreditas internetuKreditą šiandien noriai išduoda daug bendrovių. Tačiau tą akimirką, kuomet apsisprendžiame, kad skolinsimės, iškyla panika, nes niekad nežinau į kokią bendrovę kreiptis. Tad apžvelkime pagrindines mūsų galimybes ir jų teikiamų pasiūlymų, pliusus bei trūkumus.

Bankai

Šiame technologijų amžiuje kreditas internetu iš bankų yra toks pats įprastas pirkinys, kaip ir ėjimas į parduotuvę. Bankų teikiami kreditai paskolos dažniausiai yra su mažesnėmis palūkanomis, negu iš kredito unijų ir žymiai mažesnėmis palūkanomis negu iš greitųjų kreditų. Tačiau čia yra du bet. Pirmiausiai bankai nesuteikia paskolos internetu bedarbiams, o įmonių vadovams, laisvai samdomiems ir visiems kitiems, kuriems apvaizda susišvietė dirti ne pagal darbo sutartį, reikia nueiti kryžiaus kelius. Taip pat verta nepamiršti, kad vartojamosios paskolos internetu ir kreditai be registracijos mokescio išduodami tik po ilgo paraiškos svarstymo laikotarpio bei gausybės dokumentų ir kitų formalumų pildymo.

Greitieji kreditai

Dar viena galimybė ­– kreditas internetu iš kredito bendrovių. Ir iš tiesų tai patogu, juk greitieji kreditai internetu išduodami per kelias minutes ar valandą. Dar vienas privalumas – išduodamos šios paskolos internetu visa para. Tačiau tokiu būdu negalima pasiskolina didelių sumų ar gauti paskolų būstui, namui statyti ar verslui pradėti. Maksimali pasiskolinimo suma paprastai būna iki 20 tūkst. eurų. Taigi, šiuo būdu gali būti išduodamos mini paskolos internetu.

Kita vertus, negalima manyti, kad tai pigus kreditai. Metinė palūkanų norma yra viena aukščiausių, nors pastaroji priklauso nuo bendrovės ir gali kiekvienoje kompanijoje skirtis. Kartais pasitaiko akcijų, kuomet pirmas kreditas internetu išduodamas nemokamai, arba pasiskolinus galima per savaitę įsiskolinimą padengti su minimaliomis išlaidomis.

Kredito unijos

Kredito unijos vis dar nėra itin populiarios Lietuvoje. Skolinimosi galimybes jose turi unijų nariai, t.y. tie kurie yra sumokėję stojimo mokestį – pajų. Galima sakyti, kad tai nebrangiai išduodamas ir paprastesnėmis sąlygomis, negu bankuose, kreditas internetu. Tačiau tiek privalumais, tiek ir trūkumais kredito unijos yra tarpinė grandis tarp greitųjų kredito bendrovių ir bankų. Gaila, bet iki šiol kredito unijos internetiniame puslapyje apsilankome tik gavę neigiamą atsakymą iš banko.

Similar Posts