Pigus maudymosi kostiumeliaiMaudymosi kostiumėlis turėtų būti pasirenkamas labai atsakingai, nes jis gali išryškinti praktiškai visus figūros trūkumus arba vizualiai sukurti tobulą figūrą. Tad su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria moterys ir kaip jas vizualiai paslėpti?

Norime padidinti krūtinę

Maža krūtinė ne bėda, bet nesinori paplūdimyje dėl to sukti galvos. Todėl maudymosi kostiumeliai mazai krutinei gali būti pats tinkamiausias pasirinkimas. Tai vadinamieji maudymosi kostiumeliai push up, kuriuose yra tinkami įdėklai. Įdėklai vizualiai padidina krūtinę ir suformuoja idealią formą.

Privalumas tas, kad įdėklai nesušlampa ir tobulai prisitaiko prie moters natūralios krūtinės formos. Todėl galite nesibaimindama keliauti į paplūdimo tinklinio aikštelę ar šokti į bangas. Jūs visuomet jausitės patogiai.

Norime paslėpti kelis kilogramus

Nedidelė bėda yra keli papildomi kilogramai, nes maudymosi kostiumeliai apkunioms paslėps šį menką trūkumą. Jums tobulai tiks vientisi maudymosi kostiumeliai ir daili paplūdimio skarelė.

Pigus maudymosi kostiumeliai (vientisi) yra įvairiausių spalvų. Rinkitės vienspalvį maudymosi kostiumėlį, papuoštą keliomis subtiliomis detalėmis.

Norime vizualiai sumažinti ūgį

Pigus maudymosi kostiumeliai gali padėti vizualiai sumažinti ūgį. Tereikia rinktis margus, gėlėtus, dviejų dalių kostiumėlius. Būtent tokius šį sezoną siūlo maudymosi kostiumeliai triumph. Jūros spalvos tematikos maudymosi kostiumeliai 2016 bus populiariausi ir šiemet. Jeigu dvejojate išbandykite maudymosi kostiumeliai akcija ar maudymosi kostiumeliai ispardavimas.

Norime pridėti kelis centimetrus

Norinčioms atrodyti aukštesnėmis visai nereikia į paplūdimį autis aukštakulnių. Geresnis pasirinkimas vientisas kostiumėlis. Dar daugiau centimetrų vizualiai sau pridėsite jeigu rinksitės vertikaliomis juostomis arba raštais išmargintą audinį.

Taip pat svarbu petnešėles sujuosti apie kaklą. Jokiu būdu nesirinkite maudymosi kostiumėlių be petnešėlių.

Norinčioms pridėti kelis moteriškus kilogramus

Jeigu norite vizualiai atrodyti keliais kilogramais pilnesnė rinkitės vientisą maudymosi kostiumėlį be petnešėlių. Svarbu, kad kostiumėlis būtų išmargintas horizontaliomis linijomis ir raštais. Tai sukurs moteriškos smėlio laikrodžio figūros siluetą.

Jeigu nerimaujate dėl plačių pečių – atsisakykite petnešėlių. Pigus maudymosi kostiumeliai be petnešėlių atrodys žavingai. Pigus maudymosi kostiumeliai ir kokybiški yra internete. Čia galite pasirinkti iš plataus asortimento ir madingiausių modelių

 

Similar Posts