sms paskola

Kai paskolai reikalingas tik išmanusis telefonas

sms paskolaPaskolos internetu lietuviams jau tapusios bemaž tokios pat įprastos kaip ir sąskaitų apmokėjimas virtualiuoju būdu. Nieko keisto – tai be galo patogu ir padeda sutaupyti daug laiko. O kaip gi sms paskola? Apie tokio pobūdžio greituosius kreditus girdime kasdien: internete, televizijoje, spaudoje netrūksta reklamų, kuriomis siūloma pasiskolinti naudojantis mobiliuoju telefonu. Paskola sms zinute, iš esmės, nesiskiria nuo kredito, suteikiamo internetu. Vienos greitųjų paskolų įmonės konsultantas Virginijus pažymi, kad sms paskolos, anksčiau populiarumu nusileidę internetu teikiamiems kreditams, tampa vis paklausesnės. Kodėl? Dėl pasikeitusių lietuvių skolinimosi įpročių? Spartėjančio ir modernėjančio gyvenimo? O galbūt dėl to, kad dažnas žmogus nė nesistengia rasti progos prisėsti prie kompiuterio – kone visus reikalus dabar galima sutvarkyti išmaniuoju telefonu.

Ar išmanieji telefonai išstumia… kompiuterius?

„Greita paskola sms trumpąja žinute nėra nauja paslauga. Galbūt pastaruoju metu apie tokio tipo kreditus kiek daugiau kalbama. Tačiau galimybė pasiskolinti telefonu egzistuoja nuo seno. Tiesa, anksčiau tam, kad žmogus galėtų pasiskolinti SMS žinute, jam vis tiek reikėjo kompiuterio. Turiu omenyje, viskas prasideda nuo registracijos paskolų teikėjos interneto svetainėje. Tam buvo reikalingas kompiuteris. Kol daugumos gyvenime neįsigalėjo išmanieji mobilieji telefonai. Dabar, taikydamosi prie klientų poreikių, viso pasaulio paskolų teikimo įmonės diegia mobiliąsias programėles, kuriose galime ne tik užsiregistruoti, bet ir užpildyti paraišką kreditui gauti. Taigi, galima sakyti, kad jei dar ne dabar, tai labai greitai, apskritai pamiršime skolinimąsi internetu. Paprasčiausiai prisijungsime prie paskolų teikėjos svetainės telefone arba planšetiniame kompiuteryje, ir, tikėtina, po kelių valandų, naudodamiesi tomis pačiomis priemonėmis, savo banko sąskaitoje pamatysime pasiskolintą sumą.“.

Ta pati atsakomybė

Virginijus, paklaustas, ar paskola sms zinute kuo nors skiriasi nuo „internetinio“ kredito, atsako: „Na, be to, kad šiai paskolai gauti naudojamos kitos priemonės, didelių skirtumų nėra. Galbūt būtų galima paminėti kreditų dydį. Tačiau visiems jau kaip ir aišku, kad, pavyzdžiui, banke teikiamas kreditas gali būti kur kas didesnis už sms paskola. Trumposiomis žinutėmis gaunami kreditai priklauso tai pačiai mažųjų, arba greitųjų, paskolų kategorijai. Jų specifika yra kiek kitokia nei bankų paskolų. Čia mažesnės sumos, trumpesni grąžinimo terminai, tačiau ir, kai kuriais atžvilgiais, žymiai „greitesni pinigai“. Tai finansinė paslauga, kai pagalbos reikia čia ir dabar. Na, o bankuose, kaip žinia, žmonės lankosi, norėdami pasiskolinti dideles sumas, pavyzdžiui, būsto pirkimui. Sakyčiau, kad greitojo kredito galbūt pakaktų ne naujo buto įsigijimui, o, tarkime, jo remontui. Kalbant apie skolinimosi sąlygas, kaip greitieji kreditai internetu, taip ir sms paskolos nuo 18 metų teikiama paslauga. Kadangi, prieš kreipdamasis dėl paskolos žinute, žmogus vis tiek privalo užsiregistruoti, pateikti apie save būtinus duomenis, jam galioja tie patys reikalavimai. T.y. ne tik pilnametystė, bet ir oficialus darbas, teikiantis pajamas. Trumpai tariant, SMS kreditas nėra suteikiamas visiems norintiems. Tai būtų paprasčiausiai neįmanoma. Įmonės kruopščiai tikrina potencialių savo klientų finansinę situaciją tam, kad ateityje būtų išvengta galimų nemalonumų: delsimų mokėti, vėlavimo ar paprasčiausio paskolos negrąžinimo. Taigi, visus, kurie dar tik planuoja SMS žinute kreiptis dėl paskolos, raginu adekvačiai vertinti savo finansines galimybes. Klientams visuomet patariu skolintis tik tiek, kiek reikia, atsižvelgti į grąžinimo terminą ir gaunamas pajamas. Sms paskola reiškia tą pačią atsakomybę kaip ir greitasis kreditas. O greitasis kreditas – tą pačią atsakomybę kaip banko paskola. Tad likime protingi ir atsakingi.“.

Similar Posts